Extrém

2. května 2015 14:19

Tereza Javorová

2v1: Hvězda YouTube přišla se šokujícím přiznáním. Má dvě vagíny!

Hvězda YouTube dvaadvacetiletá Cassandra Bankson tentokrát nešokovala svoje fanoušky svým make-up uměním, ale překvapivým přiznáním. Po vyšetření u lékaře zjistila, že má dvě vagíny!

Bloggerka se stala popurární hlavně díky svým make-up tutorialům, kdy dívkám radila, jak se nalíčit. Sama byla od dětství obětí šikany kvůli své problematické pleti s akné. S make-upem však dokáže hotové zázraky a její videa sleduje na YouTube pravidelně přes milion lidí.

Teď se stala ještě známější. Cassandra prý trpěla bolestí zad, až se konečně odhodlala jít k doktorovi. Po vyšetření nedostala orbitrek, ale velmi šokující zprávu. Má dvě vagíny!

Cassandra tak konečně pochopila, proč má za měsíc dvě menstruace a silné křeče. "Když si to představíte, tak to vypadá jako obrácený nos," vysvětluje svoji anomálii bloggerka na videu. Po počátečním šoku je ale prý v pohodě. Její plodnost by to ovlivnit nemělo.

Samozřejmě to, co vás i nás napadlo jako první je, jak to má se sexem? "Poševní vchod mám jenom jeden, ale vagína se pak rozděluje do dvou hrdel." Příležitost rozjet novou disciplínu v pornu nebo potenciální milence nalákat na dvojnásobný zážitek jí to tedy nepřináší. Ale díky dvěma dělohám má šanci být dvakrát současně těhotná.


Přečtěte si také