Jak se NASA chce bránit konci světa?
Autor: Lucasfilm/istock.com Jak se NASA chce bránit konci světa?

4 šílené způsoby, kterými chce NASA zničit asteroidy mířící na Zemi! Podaří se takhle zabránit konci světa?

Publikováno: 06.11.2017
NASA má plán pro boj s apokalypsou.

reklama

Tohle jste možná nevěděli, ale každý rok naši planetu zasáhne 18 - 84 tisíc meteoritů. Jsou však tak malé, že si jich ani nevšímáme. Naneštěstí se ale vesmírem pohybují i mnohem větší tělesa, kterým se říká asteroidy a srážka s nimi by pro lidstvo mohla být dost dobře osudová. Naštěstí je tu NASA a její 4 způsoby, jak se asteroidům bránit.

Kdy exploduje yellowstonská sopka?

Vědci předpovídají konec světa! Kdy podle nich vybuchne obří supervulkán v Yellowstonu?

1) Gravitační traktor

Na rozdíl od obyčejných traktorů, které existují jen, aby blokovaly silnice a otravovaly život, gravitační traktor je typ vesmírné lodi, která je navržena, aby zvládla jemně vychýlit asteroid z dráhy. Problém je, že musí NASA dopředu vědět, že se na nás něco blíží. A ne jako dříve tento rok, kdy odhalila, že kolem Země proletěl asteroid o velikosti letadla až potom, co už kolem nás proletěl!

2) Odstrčit ho

Možnost číslo dvě a už zjišťujeme, že je NASA stejně tak vynalézavá, jako my v dětství, když jsme se snažili mladšího sourozence odstrčit pryč. Tahle metoda je přesně taková, jakou si ji představujete. Vystřelit raketu proti asteroidu a doufat, že ho to vychýlí z kurzu.

3) Lasery

Další možnost by byla zničit asteroid pomocí laseru. V podstatě taková Hvězdi smrti ze Star Wars. Jediný problém? NASA doteď žádnou Hvězdu smrti nepostavila.

4) Atomovka

Stejně jako Severní Korea, posledním řešením NASA je odpálit na asteroid atomovku a doufat v nejlepší. Jinými slovy, doufejme, že se nás v nejbližší době nechystá navštívit nějaký asteroid!

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Konec světa potvrzen?! NASA přiznala, že na nás míří smrtící planeta X! Kdy dorazí?

Další teorie o konci světa

DĚSIVÁ PŘEDPOVĚĎ: Už příští měsíc má nastat konec světa! Co ho prý způsobí?

 

Ještě, než ten svět skončí, musíte si prohlédnout fotky těch nejvíc sexy modelek z Instagramu:

reklama