Extrém

28. května 2017 14:20

redakce Prima Lajk

5 neskutečných vychytávek, jak předejít znásilnění - od uměle chlupatých noh až po tampon s bodcem! Nesmějte se, tyhle šílené věci opravdu existují

Máme pro vás ověřené tipy ze světa, jak se nenechat znásilnit!

1. Pesar s háčkyPesar, který má uvnitř háčky, sice nezamezí průniku může do vás, ale zapříčiní, že z vás nevyleze spokojený. Háčky se mu totiž zarazí do penisu. Následně bude muset vyhledat lékařskou pomoc, protože se toho sám nezbaví.

2. Tampon s bodcemDokonce i takováto pomůcka na ochranu proti znásilnění byla vytvořena. Tady se do vás násilník ani hluboko dostat nemusí. Jakmile se přiblíží k vaší vagíně penisem, zapíchne se mu tampon do žaludu. Věřte, že další pokusy oželí.

3. Chlupaté punčochyTohle nedoporučujeme nosit za dne. Pokud se ale chystáte jít opuštěným místem a jste rajcovní žena, můžete si z kabelky vytáhnout tyhle odpudivé chlupaté punčocháče, které zaručeně odpudí každého, kdo by si na vás chtěl dovolit.

4. Nerozepnutelný pásekŠvédky ví, jak na to. Nemusíte si brát žádné ohavné punčochy nebo si zavádět do vagíny pesar s háčky. Původně se jednalo o školní projekt, který se naknec ujal.

5. Nevycházejte z bytuZlatá rada na závěr, která nezklame. Chcete mít jistotu, že vás nikdo nepřepadne na ulici? Nevycházejte ven! Je to tak prosté. Doporučujeme se ještě zamknout.

Sdílejte článek
Štítky Sex znásilnění

Přečtěte si také