Extrém

20. května 2017 14:42

redakce Prima Lajk

5 rad, jak nepokazit první polibek!

To, že se schyluje k vašemu poprvé, ještě neznamená, že to musí být tragédie. Máme pro vás hned pět bodů, jak docílit toho, aby se to poprvé povedlo!

1. Svěží dech!Základ líbání... Nikdy nejezte předem česneková jídla. A to, že jste česnek nejedli, ještě neznamená, že máte vyhráno. Doma si pečlivě vyčistěte zuby i jazky. A do kapsy si vezměte žvýkačku, ať protějšek neodrovnáte už při pozdravu.

2. Vláčné rtyZní to sice divně, ale polibek popraskanými rty je velmi nepříjemný. Stačí si rty promnout a jemně naslinit. Tedy... To neznamená, že si začnete slintat po puse jako kdybyste uslintával jako mentálně postižený člověk. Snad se chápeme!

3. Jak na to?Je dokázáno, že ženy mají raději polibku bez jazyku. A tak myslete na to, že je méně více. Polibek si ale také můžete nacvičit na své dlani. Tu si samozřejmě neolizujte. Zaměřte se jen na to, jak svou dlaň políbíte navlčenými rty.

4. Jazyk nepatří do krkuNěkdy se stává, že si lidé myslí, že je třeba nějak kroutit jazykem. Omyl. Jazyk je lepší vláčný. A jak už jsme řekli, méně je více. Jazyk zapojte až po chvilce... A spíše nesměle. Uvidíte, co se vám oběma bude líbit.

5. Zapojte ruce!Dotkněte se dlaní jejího krku nebo tváře. Uvidíte, že se ve vás rázem rozplyne.

Podívejte se na vtipné momentky mužů v obchodech:

Sdílejte článek

Přečtěte si také