Extrém

25. května 2017 18:08

redakce Prima Lajk

5 reálných skutečností, které lidé považují za hoax

Tyhle mýty jsou opravdu skutečností!

1. Identifikace dle hlasu a očí existujeAčkoli to působí jako scifi, v Číně v roce 2015 zavedli bankomat, který identifikuje tváře lidí. Funguje tak skvěle při hledání podvodníků. Dokonce dnes existují i bankomaty, které dokáží identifikovat i váš hlas.

2. Fluorid škodí Ačkoli je hojně přidáván do všech zubních past, poslední novozélandská studie dokazuje, že fluorid škodí. Fluorid totiž narušuje mozek i fungování celého nervového systému, trávicího ústrojí i ledvin. Fluorid dokonce zapříčiňuje křehkost kostí.

3. Vědci stvořili hybridní zvířataAčkoli se točí různé fantasy filmy, ve který hybridní zvířata žijí, existují i v reálu. Existují ve světe farmy, kde jsou tahle hybridní zvířata umístěna. Právě díky tomu se vědci naučili skvěle manipulovat s DNA. Díky tomu dokáží vytvořit dokonalého jedince, léčit nejrůznější nemoci a zvyšovat délku života.

4. Cukr má vliv na chování a vývoj dítěteJednoduché sacharidy a rafinovaný cukr způsobí prudké zvýšení hladiny glukózy v krvi. Dětem se tak v těle při vyšší hladině cukru vytváří hormon adrenalin. To vede k horší soustředěnosti a ovládání emocí.

5. Dalajláma pracoval pro CIAV druhé polovině dvacátého století CIA dotovala tibetské hnutí za nezávislost, i samotného Dalajlamu. Tento program byl součástí kampaně k destabilizaci komunistické země v kontextu studené války.

Podívejte se na zduněné manžílky, kteří čekají na své ženy v obchodech:

Sdílejte článek
Štítky pravda mýty

Přečtěte si také