Extrém

13. dubna 2016 11:57

Tereza Javorová

5 sportů, u kterých jsou holky neskutečně sexy

Cesta k sexy postavičce je různá. Některá holka dře v posilovně, jiná se topí v bazénu. Proč ale čekat na sexy figuru, když už při těchto sportech můžete motat klukům hlavu?

1. Longboard – je elegantnější než skate. Holka tak nějak hezky pluje a když za ní ještě vlajou vlasy, usmívá se a sem tam předvede nějakej trik, kluci lapají po dechu.

2. Tanec – je jedno, jestli děláš salsu, pole dance, balet nebo twerk. Jakékoliv vlnění do rytmu hudby je neskutečně sexy. Navíc to je předzvěst, že jsi dobrá v posteli.

3. Aerobic – holky se dělí na ty, které aerobic zbožňují, a na ty, které ho nenávidí. Muži jsou zajedno. Organizované hopkání jim přijde sexy. Proč taky jinak by byla třeba soutěž Miss Aerobic?

4. Surfing – v našich končinách to přirozeně není moc běžný sport, ale o to víc je sexy. Opálená holka ve vlnách, která sjíždí rozbouřený oceán... to chceš.

5. Beachvolejbal – pro chlapy to je double win, protože místo jedný holky koukají rovnou na dvě a místo jednoho zadečku pozorují rovnou dva. Holky jsou jen v plavečkách, mají sexy postavu, jsou zapálené do hry a na zadku si potutelně domlouvají taktiku. Sen.

Sdílejte článek
Štítky posilovna sport aerobik figura

Přečtěte si také