Romantické filmy ženám zkreslují úsudek o mužích.
Autor: instagram Romantické filmy ženám zkreslují úsudek o mužích.

5 věcí, které ženy očekávají od mužů. A můžou za to romantické filmy!

tanasab. Publikováno: 21.06.2014
Romantické filmy téměř každý muž proklíná! Nejen, že se na ně se svojí partnerkou, alespoň na začátku vztahu, je nucen koukat, ženy navíc očekávají, že se podle nich bude i chovat.

reklama

A to je pro muže naprosto nemyslitelné. V čem tedy máme my ženy zkreslený úhel pohledu právě díky zamilovaným slaďárnám?

1. Láska na první pohled a hned svatba!

Z filmů to známe všechny, náhodné setkání a láska vzplane, aniž by to kdokoliv chtěl. Navíc vůbec nevadí, že se dvojice zná jen týden, i to je dost dlouhá doba na to, aby hlavní hrdinku ten zamilovaný muž požádal o ruku a ona řekla ano!

2. Sex na první schůzce není průser

První rande a hned dvojice skončí v posteli. Ve filmech nic neobvyklého a hlavně! muž se ženě vždycky ozve. Ať už je zaneprázdněný sebevíc. Minutu na sms zprávu nebo rychlý telefon si prostě vždycky najdou. V realitě to ale bývá bohužel trochu jinak!

3. Romantická gesta. Květiny a dárky.

Milovaná žena je zahrnovaná pozorností, květiny jsou samozřejmostí a dárky také. Filmoví hrdinové navíc dělají romantická gesta, jako jsou pikniky při západu slunce, projížďky na lodičce/v kočáře nebo překvapení v podobě romantických večeří při svíčkách. V realitě ale ženy dostanou květinu maximálně o narozeninách, svátku, výročí. Anebo když partner udělá průser a potřebuje něco vyžehlit. O romantických gestech, které by vzešly z mužovy hlavy ani nemluvě.

4. Nákupy jsou super! Hlavně ve dvou!

Není přeci nic lepšího než nákupy! A ve filmech to je oblíbená kratochvíle právě zamilovaných párů, které brouzdají po nákupních centrech či na nákupních třídách a muži si nenechají ujít jedinou příležitost koupit své vyvolené novou věc.

5. Muži s úsměvem na tváři pomáhají v domácnosti

Dobrovolně a s radostí pomáhají své drahé polovičce v domácnosti. Další mýtus, se kterým ženy počítají. Proč by muž nemohl uvařit večeři? Nebo vyluxovat? V očích současných mužů dost možná něco nemožného! I když musíme přiznat, že muži kuchaři v současnosti nejsou něco neobvyklého :).

Pánové, proto se poučte a snažte se alespoň někdy některý z bodů zvládnout ;-). Vám to neublíží a nás ženy to potěší.

Mohlo by vás zajímat:

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Nádherné interiéry inspirované světovými filmy


Harry Potter bude nesmrtelný :)

Filmy a seriály jak je neznáte! Čtyři šokující teorie fanoušků

Jak by vypadaly vaše oblíbené filmy bez vizuálních efektů

Jak by vypadaly vaše oblíbené filmy bez vizuálních efektů?

reklama