Extrém

21. června 2014 09:50

Táňa Sáblíková

5 věcí, které ženy očekávají od mužů. A můžou za to romantické filmy!

Romantické filmy téměř každý muž proklíná! Nejen, že se na ně se svojí partnerkou, alespoň na začátku vztahu, je nucen koukat, ženy navíc očekávají, že se podle nich bude i chovat.

A to je pro muže naprosto nemyslitelné. V čem tedy máme my ženy zkreslený úhel pohledu právě díky zamilovaným slaďárnám?

1. Láska na první pohled a hned svatba!

Z filmů to známe všechny, náhodné setkání a láska vzplane, aniž by to kdokoliv chtěl. Navíc vůbec nevadí, že se dvojice zná jen týden, i to je dost dlouhá doba na to, aby hlavní hrdinku ten zamilovaný muž požádal o ruku a ona řekla ano!

2. Sex na první schůzce není průser

První rande a hned dvojice skončí v posteli. Ve filmech nic neobvyklého a hlavně! muž se ženě vždycky ozve. Ať už je zaneprázdněný sebevíc. Minutu na sms zprávu nebo rychlý telefon si prostě vždycky najdou. V realitě to ale bývá bohužel trochu jinak!

3. Romantická gesta. Květiny a dárky.

Milovaná žena je zahrnovaná pozorností, květiny jsou samozřejmostí a dárky také. Filmoví hrdinové navíc dělají romantická gesta, jako jsou pikniky při západu slunce, projížďky na lodičce/v kočáře nebo překvapení v podobě romantických večeří při svíčkách. V realitě ale ženy dostanou květinu maximálně o narozeninách, svátku, výročí. Anebo když partner udělá průser a potřebuje něco vyžehlit. O romantických gestech, které by vzešly z mužovy hlavy ani nemluvě.

4. Nákupy jsou super! Hlavně ve dvou!

Není přeci nic lepšího než nákupy! A ve filmech to je oblíbená kratochvíle právě zamilovaných párů, které brouzdají po nákupních centrech či na nákupních třídách a muži si nenechají ujít jedinou příležitost koupit své vyvolené novou věc.

5. Muži s úsměvem na tváři pomáhají v domácnosti

Dobrovolně a s radostí pomáhají své drahé polovičce v domácnosti. Další mýtus, se kterým ženy počítají. Proč by muž nemohl uvařit večeři? Nebo vyluxovat? V očích současných mužů dost možná něco nemožného! I když musíme přiznat, že muži kuchaři v současnosti nejsou něco neobvyklého :).

Pánové, proto se poučte a snažte se alespoň někdy některý z bodů zvládnout ;-). Vám to neublíží a nás ženy to potěší.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také