Extrém

1. března 2018 16:14

redakce Prima Lajk

7 nejbrutálnějších smrtí slavných lidí, ze kterých vás bude mrazit! Co se skrývalo za jejich tragickými konci?

Takhle byste skončit nechtěli.

Z filmů bychom občas mohli dostat pocit, že se za každou smrtí skrývá komplikovaný příběh plný zvratů a tajemství, který se podaří rozplést jen tomu nejzkušenějšímu detektivovi. V reálném životě tomu tak samozřejmě není, to ale neznamená, že se občas někomu nestane něco, co obyčejný člověk jen tak nepochopí. A co víc, z čeho obyčejného člověka jednoduše musí mrazit! Příkladem budiž následujících sedm úmrtí slavných hollywoodských celebrit:

1. Tupac Shakur

Slavný hip-hopový umělec byl zavražděn v Las Vegas v roce 1996. Čekal v autě na semafor, když ho někdo čtyřikrát střelil do hrudi. Podezřelých bylo mnoho, z vraždy však nikdo nikdy obviněn nebyl.

2. Bruce Lee

Asijský herec a známý bojovník si jednoho dne stěžoval na bolesti hlavy. Vzal si proto aspirin a šel si lehnout. Už se nikdy neprobudil. Oficiálně šlo o nehodu, často se ale spekuluje o vraždě čínskou mafií.

3. Brandon Lee

Rodinné prokletí? Syn Bruce Leeho Brandon taktéž zemřel za záhadných okolností. Během natáčení filmu Vrána měl být herec jakoby střelen, zbraň byla ale špatně připravena a Leeho skutečně postřelili. Zemřel v nemocnici.

4. Marilyn Monroe

Oficiální příčinou smrti slavné herečky bylo předávkování drogami. Na žebříček se ale dostala kvůli spekulacím, že ji nechala zabít CIA, protože chtěla vyjít na veřejnost s detaily ohledně domnělého vztahu s tehdejším prezidentem Johnem F. Kennedym.

5. Paul Walker

Slavný herec ze série Rychle a zběsile zemřel při dopravní nehodě. Řídil jeho kamarád, Walkerova rodina se však dlouho soudila s automobilkou Porsche kvůli designovým nedokonalostem. Herec zemřel na rozsáhlé popáleniny, našli ho ale mimo jiné také s četnými zlomeninami, zapříčiněnými právě chabou konstrukcí auta.

6. David Carradine

72letý herec známý například z filmů Kill Bill zemřel při erotických hrátkách v Bangkoku. Herce našla pokojská, byl údajně nahý a kolem krku a penisu měl šňůrku.

7. Sharon Tate

Teprve 26letá herečka a manželka režiséra R. Polanskiho zemřela těhotná ve svém domě v Los Angeles, kde ji zavraždili 4 stoupenci sekty Charlese Mansona. Ubodali ji k smrti přestože je prosila o život.


Přečtěte si také