Extrém

24. dubna 2015 15:54

Lenka Zajícová

7 věcí, na které myslí ženy, než s vámi budou mít poprvé sex!

A je to tady. Víte, že se to stane. On to také tuší. Hlavou vám proběhne spousta otázek. Zde je přehled těch nejčastější, na co ženy myslí těsně před tím, než se s vámi poprvé vyspí.

1, Jak má asi velký penis

Ano, je to nefér, ale je to tak. Muži už tak trochu ví, co čeho jdou, když se nám podívají na hrudník, my však absolutně netušíme, zda nás čeká žížala, had, chobot, tužka nebo fuška (v případě, že možná bude problém s erekcí).

2, Jsem správně oholená?

Jelikož poslední dobou se setkáváme s názory mužů, že retro je zpátky, a tudíž bobříci jsou opět v módě, je zcela pochopitelné, že přemýšlíme, zda náš by náš milenec preferoval brazilskou depilaci nebo raději perský koberec.

3, Budou se mu líbit moje prsa?

Klasika. Pokaždé, když odhodíme podprsenku v dáli, myslíme na to, zda mu budou vyhovovat. Nejsou příliš malá? Příliš velká? Nemám s tím odhazováním raději počkat a zhasnout světla?

4, A co ochrana?

Bude mít u sebe prezervativ? Mám ho mít já? Nebudu vypadat jako děvka, když vytáhnu tu ekonomicky výhodnou krabici kondomů, co jsem si koupila v Makru?

5, Přijde na orální sex?

Bude ho vyžadovat? Není to jeden z těch, co se drží hesla, že plivání je plýtvání? Mám polknout? Mám plivnout? Co mám, sakra, dělat?

6, Co mám v průběhu sexu říkat?

Nemůžu být zticha, ale zase mu v průběhu sexu nemůžu vyprávět o tom, že Jarka z finančního dostala v pátek padáka. Mám mluvit sprostě? Nemám mluvit vůbec?

7, Bože, ať nefuní.

Funění je nejhorší. Prosím, ať mi nefuní do ucha, připadám si pak, jako kdybych naslouchala plně zapnuté klimatizaci.

Sdílejte článek
Štítky Sex sex penis