návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

74letého šílence zatkli poté, co vykastroval svého přítele a uložil si jeho varlata do sklenice na nočním stolku. Co mu hrozí?

Šíleného muže z Floridy zatkli za to, že vykastroval svého přítele.
Vydáno: 26.08.2019
Šílený kastrátor 1
Autor: Highlands County Sheriff's Office Šílený kastrátor 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Těžko tomu uvěřit, ale jeden muž z Ameriky nedávno přišel o svá varlata poté, co se rozhodl jít na rande s týpkem z internetu. Chci říct, to už dnes člověk opravdu nemůže věřit ani cizím lidem na internetu, které nikdy nepotkal a kteří by klidně mohli být sérioví vrazi trpělivě vyčkávající na svoji příští oběť? Smutné to časy.

Každopádně 74letý Gary Van Ryswyk není sériový vrah, jen to v hlavě zkrátka nemá úplně v pořádku. Na neznámého chudáka narazil na fetiš stránce a následně se oba muži z Floridy setkali. Slovo dalo slovo a oba skončili v bytě pachatele. Při sexu pak nějakým způsobem Van Ryswyk vykastroval svého partnera, a jeho varlata si uložil do sklenice, kterou položil na noční stolek. Následně někdo zavolal policii, která když dorazila, pachatele zatkla a oběť poslala do nemocnice. V místnosti prý byly kamery, další různé lékařské vybavení a spousta prášků proti bolesti. Strážníci celou scénu popsali jako dost šílenou.

Bulldog attack

DĚSIVÝ ÚTOK: Agresivní buldog pokousal svého vlastního majitele. Připravil ho o varlata a penis. Proč to udělal?

Muž ponořil varlata do salsy pro zákazníka 2

VIDEO: Muž si namočil varlata do jídla, které vezl zákazníkovi. Z těchto záběrů se vám udělá zle

Článek je zařazen v: kastrace , přítel , varlata , policie , rande