Extrém

8. dubna 2015 13:54

Tereza Javorová

9 věcí, které dělají chlapa atraktivním a sexy

Ženy rády říkají, že jim u muže nezáleží na vzhledu, ale hlavně aby měl dobrý charakter a byl hodný. To je ale pravda jen napůl. Celková přitažlivost muže je ve skutečnosti koktejl namíchaný z různých věcí a vlastností. Pokud muž splňuje alespoň část z nich, tak má vyhráno. Které to jsou?

Ženám se zrychluje tep a padají kalhotky, když:

1. Když má tetování, jizvy nebo piercing

Podle evoluční teorie ženy často přitahují jizvy, piercing nebo tetování, protože tím muž tak dává najevo, že je natolik silný, že si může dovolit rány, vpichy nebo jiná nebezpečí.

2. Když má peníze a styl

Každá žena chce být zabezpečená už jen z prostého důvodu, aby přežili její potomci. Muž s dostatečným příjmem, co navíc není skrblík, jí dá pocit jistoty a zázemí. Pravděpodobně taky nebude vypadat jako šupák a bude mít styl.

3. Když je vtipný a dokáže ženu rozesmát

Nemusíte být komik ráže Petra Novotného a mít svoji srandashow. Ženy rajcuje, pokud si sám ze sebe, ale i z ní dokážete udělat legraci, občas prohodíte drzou poznámku nebo vtipně okomentujete situaci. Pozor jen na hranici mezi drzostí a buranstvím.

4. Když je vysoký

Vůči menším chlapům to není úplně fér, ale po vysokých mužích ženy opravdu koukají více. Působí dojmem ochránce a na rozdíl od menších chlapů nemají tolik komplexů, takže si nemusí nic dokazovat.

5. Když má hluboký hlas

Temný hluboký hlas rozvibruje všechny struny v ženském těle. A to chcete.

6. Když hezky voní

Povídačce, že správný chlap má smrdět, rozhodně nevěřte. Tělesný pach může být někdy sexy, ale za to můžou spíše přirozené feromony než pot. Příjemný parfém na ženu zapůsobí jako opium.

7. Když má zajímavé koníčky

Z vaší záliby v akvaristice nebo filantropii si žena asi na zadek nesedne, ale zajímavý či nějak nevšední koníček rozhodně vzbudí její zájem. Ale nebojte, i vybrnkání Dajány na kytaru nebo nafocení amatérských fotek s ní mohou udělat divy.

8. Když má široká ramena a hrudník do tvaru V

Široká ramena opět vzbuzují dojem ochránce a síly. Pokud navíc nemáte pivní bříško a váš hrudník tak tvarem připomíná písmeno V, tak se vsaďte, že se žena nemůže dočkat, až se k němu přitiskne.

9. Když má sebevědomí, ale je to gentleman

Ukňourané ňoumy nemá nikdo rád. Sebejisté chování svědčí o tom, že muž ví, co chce, zná svoje kvality a jde si za svým cílem. A to je sexy. Zároveň to ale nesmí být arogantní pitomec, co ženě ani nepodrží dveře.

---

Pikoška na závěr: Připadá vám, že musíte být superhrdina, aby si vás žena všimla? Nezoufejte. Pokud máte nějakou slabinu, třeba že vaším nejoblíbenějším filmem je Pretty Woman, a dokážete si z toho udělat legraci, tak se s tím ženě klidně svěřte. Ocení vaši odvahu. Na citlivý drsňáky navíc ženy letí.

SA


Přečtěte si také