Extrém

10. července 2014 13:50

Táňa Sáblíková

Až tak moc tě nežere… 10 signálů, kdy vzít na rande nohy na ramena!

Známe to všechny, jdeme na první rande, strašně se těšíme a pak… přijde zklamání. Dělá to nebo ono, nebo všechno najednou a rande se mění v katastrofu. A co jsou signály, že byste měla rozhodně hodit flintu do žita a utéct?

1. Kouká po jiných

Místo, aby se věnoval vám, poznával vás, vyptával se, otočí se za každou sukní, která okolo vás projde.

2. Víc než vám věnuje pozornost svému mobilu

Mobil mu neustále zvoní, kdosi mu píše a on samozřejmě odepisuje hned. Aniž by se omluvil, že se vám nevěnuje, si vesele esemeskuje.

3. Bere vás na první schůzku do fast foodu

Tak to je kapitola sama pro sebe, je to nejspíš škrt, který za vás nechce moc utratit. I když i to může být třeba test, jestli s ním zůstanete… kdo ví, kluci jsou nevyzpytatelní. Tak pozor na to!

4. Chce slyšet ódy na svoji osobu

Který chlap by nechtěl slyšet, že je skvělý a úžasný? Svoje ego ale na první schůzce může trochu potlačit a nechtít to po vás.

5. Hodnotí to, jak jste oblečená a jak v tom vypadáte

Taky trochu podivné. Chlapi většinou řeší jen to, jestli sluší, nebo nesluší. Nic jiného. Pokud hodnotí, že si tyhle šaty nemůžete dovolit, je to trochu zvláštní. Nejhorší je, když vás na dvě doby sjede, že jste si něco takového mohla vůbec vzít na sebe. Natož na rande s ním!

6. Mluví v dvojsmyslech

To bývá také častá doména mužů. Sexistické narážky, kterým žena sice občas i rozumí, povětšinu času ale raději dělá, že nechápe, co muž říká. Na první schůzce by si tyto dvojsmysly muži měli nechat od cesty. Nedělá to dobrý dojem, ženy potom myslí, že muž myslí jen na sex.

7. Není schopný vymyslet program

Co budeme dělat? Nevím… Poté vymyslíte program, respektive dvě varianty, které by bavily vás, a s trochou štěstí i jeho. Poté mu dáte vybrat a uslyšíte jen: „Nevím, jak chceš ty, rozhodni to sama.“ Co to sakra je? Nás bude bavit oboje, vybrat máte vy, jste chlapi!

8. Odvolává schůzky

Pokud odvolá schůzku jednou, budiž. To se dá omluvit. Pokud ale odvolává schůzky častěji, je to varovný signál, že až tak vás nežere…

9. Útratu si dělíte napůl, v horším případě platíte celou sama

Pozve vás na večeři, skvěle se bavíte, nadlábnete se a pak… přijde na řadu placení. Je to první rande, tak předpokládáte, že vás pozve – ale chyba lávky! Minimálně svoji část si musíte zaplatit samy, přinejhorším musíte zaplatit večeři celou!

10. Zve vás na místo, které zná jen on

Tak to je hodně podezřelé! Neznáte ho, ale on vás zve na jeho oblíbené místo, kde není ani noha? Pokud to chcete opravdu risknout, rozhodně někomu řekněte, kam jdete a s kým! Nechte popis dotyčného (pokud ho máte) a kontakt na něj… Sichr je sichr, co si budeme povídat!

Sdílejte článek

Přečtěte si také