Čím rozplakal Lindsay Lohan v léčebně?
Autor: twiter.com Čím rozplakal Lindsay Lohan v léčebně?

Ben Affleck: Čím rozplakal Lindsay Lohan v léčebně?

pruchol. Publikováno: 17.08.2013
Herec Ben Affleck (40) udělal radost své kolegyni Lindsay Lohan (27), když jí během odvykací léčby navštívil. Chtěl jí prý podpořit a dodat sílu, jelikož měl před lety stejné zkušenosti s alkoholem.

reklama

Podle portálu TMZ.com měl Affleck herečku povzbudit nejen v léčbě, ale i k návratu na filmové plátno, jelikož je podle jeho slov velmi talentovaná. Vysvětlil jí, kolik lidí ze zábavného průmyslu jí fandí. Hercova návštěva měla Lindsay, která léčebnu nedávno po devadesáti dnech opustila, prý dojetím plakala.

Affleck si je naprosto vědom, co nyní herečka prožívá. Sám si v roce 2001 nějakou dobu v léčebně pobyl. Tehdy bojoval nejen se závislostí na alkoholu, ale bojoval i s drogami. Byl hospitalizován na slavné klinice Promises.

Lohan odešla na odvykací léčbu po dohodě se soudem, když porušila podmíněný trest v případě krádeže náhrdelníku z roku 2011. Teď ji ještě čeká 18-ti měsíční psychoterapie a 30 dní veřejně-prospěšných prací. Kromě toho bude muset absolvovat tři padesátiminutová povinná odborná sezení týdně. Pokud novou podmínku v čemkoli poruší, ocitne se 180 dní za mřížemi.

Herečka se proslavila díky účinkování ve filmech Past na rodiče (1998). Mimo herectví se vydala i na hudební dráhu a na kontě má dvě studiové alba – Speak (2004) a o rok později A little More Personal. Její kariéra začala upadat na základě porušování zákonů či podmínečných trestů, díky drogám a alkoholu.

-juf-Past na rodiče

Chytí se rodiče do pasti, kterou na ně nastražila Lindsay Lohan?


Lindsay Lohan na sérii policejních fotografií pořízených od července 2007 do března 2013

Průšvihářka Lindsay Lohan: Ničeho nelituju!


Ben Affleck s manželkou Jennifer Garner a dcerami Violet (vpravo) a Serephinou

Ben Affleck: Kvůli dětem zanedbává práci!

reklama