Extrém

8. února 2017 13:27

redakce Prima Lajk

Berete kokain?! Tohle jsou drsné dopady, jaké může mít na váš sexuální život!

Děti, neberte drogy nebo dopadnete opravdu špatně.

Drogy jsou špatné. Pro jistotu si to dáme ještě jednou. Drogy jsou špatné. Tak a teď k detailům. Až donedávna měli vědci celkem problém zjistit, jak přesně funguje impulzivní chování jedinců pod vlivem této drogy. To se teď ale změnilo.

Většina lidí, která se někdy sjela kokainem, by vám určitě pověděla, že měli v takovém stavu celkem problém udržet se na nohou. Natož pak mít sex. Ti, kteří to však zvládají, teď podle všeho vystavují zbytečnému riziku nejen sebe, ale i jejich partnera.

Podle státem dotované studie jedné americké univerzity teď vyplynulo, že lidé pod účinky kokainu mají větší procentuální tendenci nepoužít při sexu kondom, čímž pak efektivnější roznáší různé nemoci, jako například HIV. Vědci v kontrolovaném prostředí přišli na to, že kokain nutí lidi rychleji ztrácet trpělivost a to pak vede k těmto nebezpečným rizikům.

Zajímavostí pak také je, že většina dobrovolníků potvrdila nejvýraznější libido průměrně okolo 45. minuty od chvíle, kdy si drogu vzali. Jejich náruživost poté začala významně klesat.

Berete drogy? Tak bacha, aby vás u nich někdy nepřistihla tahle modelka! Je totiž zároveň i policistkou:

Sdílejte článek

Přečtěte si také