Bethany na sociální síti vystavila tuto fotku a za krátký čas ji vidělo devět milionů lidí a dostalo se jí neuvěřitelné podpory.
Autor: instagram Bethany na sociální síti vystavila tuto fotku a za krátký čas ji vidělo devět milionů lidí a dostalo se jí neuvěřitelné podpory.

Bethany se chce stát modelkou… s umělým vývodem u pasu!

tanasab. Publikováno: 01.07.2014
Bethany Townsend trpí Crohnovou nemocí už od tří let. Diagnostikovaná jí byla ale až o osm let později. Přestože již podstoupila několik operací, musí stále nosit umělý vývod!

reklama

Ze svých pytlíků ale udělala přednost, když se vyfotila v plavkách a svoji nedobrovolnou pomůcku neschovávala, ale naopak hrdě vystavila, aby ji každý viděl. Stalo se něco neuvěřitelného a Bethanina fotka se stala internetovou senzací! Snímek vidělo už přes devět milionů lidí!

Reakce lidí na sebe nenechaly dlouho čekat a 23letá Angličanka byla mile překvapená. „Vůbec jsem nečekala takového reakce,“ řekla Daily Mailu Bethany.

Díky povzbudivým komentářům se proto rozhodla splnit si svůj sen a stát se modelkou. „Pokud bych je inspirovala nebo pomohla lidem, kteří jsou v mé pozici, aby se cítili trochu více sebevědoměji, byla bych moc šťastná. Já sama jsem se v prvních chvílích cítila naprosto na dně. Pozitivní reakce lidí mi ale dodaly dostatečné sebevědomí,“ dodala ještě.

Mohlo by vás zajímat:

Správný postoj je základ. Hlavně ten vystrčený zadeček!

Lízánek předváděl misskám jak na to!

Syn Roberta Downey Jr. se potatil. Byl zadržen za držení drog.

Jaký otec, takový syn. Syn Roberta Downey Jr. skončil ve vězení!

Sámer Issa bude křtít nový videoklip. Neuvěříte, koho si vybral za kmotru!

Sámer Issa bude křtít nový videoklip. Neuvěříte, koho si vybral za kmotru!

reklama