Jak nyní vypadá?
Autor: youtube.com Jak nyní vypadá?

Bezdomovec se po 25 letech nechal ostříhat a prošel radikální proměnou. Když se uviděl v zrcadle, ihned se rozbrečel

Publikováno: 17.03.2017
Proměna, která vás dojme.

reklama

Španěl Jose Antonia se dříve živil jako elektrikář, před 25 lety se však jeho život rozpadl jako domeček z karet a on od té doby žil na ulici. Bezdomovec se o svůj zevnějšek logicky celou dobu vůbec nestaral a na potřebné jídlo si vydělával coby hlídač parkoviště. Poté si ho ovšem všiml majitel tamního salonu Salva Garcia, jenž se specializuje na neuvěřitelné proměny a rozhodl se, že z něj udělá opět pohledného muže. A výsledek opravdu bere dech!

Velká proměna!

GALERIE: Tenhle muž byl před rokem ještě bezdomovec. Jeho proměnu nastartoval šálek kávy od neznámého člověka!

Tamní kadeřníci Joseho po letech konečně pořádně ostříhali, oholili či zastříhli obočí a on se po jejich zásahu proměnil ve zcela jiného člověka. Při prvním pohledu do zrcadla se pak ihned rozbrečel. Garcia mu pak navíc pořídil i nové stylové oblečení a Jose Antonia se rázem proměnil v hotového gentlemana a stárnoucího hipstera, co má sakra styl.

Zdá se navíc, že mu tato proměna od základů změnila život. Jose se později přiznal, že ho s jeho novou vizáží už nevyhazovali z žádné restaurace, a dokonce se rozhodl skončit se svým životem na ulici. Ihned si začal hledat práci a díky Garciovi získal finanční pomoc od anonymního dárce. Zdá se, že tento příběh má šťastný konec.

Bezdomovec vyhrál v loterii.

VIDEO: Bezdomovec dostal od mladíka lístek do loterie. Když se šel podívat, jestli něco vyhrál, nemohl uvěřit vlastním očím...

reklama