Extrém

13. listopadu 2019 14:26

sarka.turcekova@gmail.com

Bezdomovec vytáhl ženu z auta a vylil na ní obrovskou nálož ho*en. Proč tuhle nechutnost udělal?!

Tohle je totální hnus. Lidé bez domova jsou v Americe bohužel o dost nebezpečnější než u nás, takže nejen kradou, ale taky útočí na lidi. Co se ale stalo téhle ženě, už je celkem dost za čárou.

Fuj, na tohle mladá žena Heidi asi ještě dlouho nezapomene. Zrovna když na ulici nastupovala do auta, kde byla na thajském jídle, nějaký bezdomovec k ní rychle přiskočil a vytáhl ji z auta! Než stačila cokoliv udělat, vyklopil na ní kbelík plný horkých ho*en. Ano, správně. Nejhorší na tom je, že to byl ještě navíc něčí průjem, takže si umíte představit, co se asi stalo.

Ženě všechno teklo do očí a měla štěstí, že ne i do pusy. Dle jejích slov tím byla nasáklé a vytékalo jí to z řas a očí. Záchranáři, kteří jí pomáhali, říkali, že toho bylo tolik, jako kdyby to bezdomovec schraňoval měsíc. Nejenom, že tím polil ženu, ale ještě to zůstalo po celém autě, jak se to na ni všechno snažil vyklopit. Heidi musela být testovaná na případné nemoci, které se mohly projevit po následující tři měsíce. Navíc na traumatický zážitek asi jen tak nezapomene.


Přečtěte si také