Extrém

29. července 2015 15:47

redakce Prima Lajk

BIZÁR: Jak se léčily poruchy erekce v minulosti? Nechutně i bolestivě

O čem všem se tvrdilo, že vám zajistí tvrdší erekci? To byste možná radši ani nechtěli vědět. Zdá se, že naši předci byli mnohdy docela šamani, protože tyhle babské (nebo dědkovské) rady by se vám asi nezamlouvaly.

Mast z krokodýlího srdceVe starověkém Egyptě měli docela drsnou techniku. Vytrhli srdce mláděti krokodýla, rozemleli ho na kaši a tou pak potírali nešťastníkovu chloubu. Dneska by vás za to ochránci zvířat zavřeli.

Vlčí penisStačilo prý vlčí nádobíčko opéct, nakrájet a žvýkat. Jestli tahle večeře zaručila i sexuální apetit, to už asi nezjistíme.

Dotek ženské rukyBuď, a nebo. V sedmnáctém století se věřilo, že když se vám neztopoří po doteku ženské dlaně, už vám prostě nic nepomůže. Samozřejmě nezůstalo jen u pověr, ženy to testovaly.

Opičí varlataKdyž z vás v Rusku devatenáctého století chtěli udělat zvíře, implantovali do vás kus tkáně z opičích varlat. Potom to zkoušeli s kozami a jeleny. Bohužel na poruchy erekce to nezabralo.

Kost v penisuŽádnou tam nemáte? Ale mohli byste mít. Někteří chirurgové na základě toho, že určité druhy zvířat mají v penisu kost (třeba medvědi nebo kočkovité šelmy), implantovali v šedesátých letech do lidských orgánů kosti. Pacientům to ale způsobovalo bolesti a kýžený účinek se stejně nedostavil.

InjekceAu. Jenže prý fungují a občas se dodnes používají. Ale ten, kdo nemá opravdu potíže s poruchami erekce, by se měl téhle procedury vyvarovat. Injekce zajistí okamžité ztopoření (jeden britský vědec to prý zkusil přímo na konferenci, aby všem ukázal, jak skvěle to funguje) díky látce s opiáty, která rozšiřuje topořivá tělesa a zvyšuje průtok krve.

Sdílejte článek
Štítky zvířata injekce porucha Penis kost erekce penis Rusko Starověký Egypt varle varle