Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

BIZÁR: Jak se léčily poruchy erekce v minulosti? Nechutně i bolestivě

matoušhartman. Publikováno: 29.07.2015
O čem všem se tvrdilo, že vám zajistí tvrdší erekci? To byste možná radši ani nechtěli vědět. Zdá se, že naši předci byli mnohdy docela šamani, protože tyhle babské (nebo dědkovské) rady by se vám asi nezamlouvaly.

reklama

Mast z krokodýlího srdce
Ve starověkém Egyptě měli docela drsnou techniku. Vytrhli srdce mláděti krokodýla, rozemleli ho na kaši a tou pak potírali nešťastníkovu chloubu. Dneska by vás za to ochránci zvířat zavřeli.

poruchaerekce1 Foto:

Vlčí penis
Stačilo prý vlčí nádobíčko opéct, nakrájet a žvýkat. Jestli tahle večeře zaručila i sexuální apetit, to už asi nezjistíme.

poruchaerekce2 Foto:

Dotek ženské ruky
Buď, a nebo. V sedmnáctém století se věřilo, že když se vám neztopoří po doteku ženské dlaně, už vám prostě nic nepomůže. Samozřejmě nezůstalo jen u pověr, ženy to testovaly.

poruchaerekce3 Foto:

Opičí varlata
Když z vás v Rusku devatenáctého století chtěli udělat zvíře, implantovali do vás kus tkáně z opičích varlat. Potom to zkoušeli s kozami a jeleny. Bohužel na poruchy erekce to nezabralo.

poruchaerekce4 Foto:

Kost v penisu
Žádnou tam nemáte? Ale mohli byste mít. Někteří chirurgové na základě toho, že určité druhy zvířat mají v penisu kost (třeba medvědi nebo kočkovité šelmy), implantovali v šedesátých letech do lidských orgánů kosti. Pacientům to ale způsobovalo bolesti a kýžený účinek se stejně nedostavil.

poruchaerekce5 Foto:

Injekce
Au. Jenže prý fungují a občas se dodnes používají. Ale ten, kdo nemá opravdu potíže s poruchami erekce, by se měl téhle procedury vyvarovat. Injekce zajistí okamžité ztopoření (jeden britský vědec to prý zkusil přímo na konferenci, aby všem ukázal, jak skvěle to funguje) díky látce s opiáty, která rozšiřuje topořivá tělesa a zvyšuje průtok krve.

poruchaerekce6 Foto:

Tato erekce odolává erozi už pěkně dlouho - falický skalní útvar v národním parku Arches National Park

K čemu slouží mužům ranní erekce? Záhada stará jako lidstvo

Tohle se mu moc nepovedlo!

NAHÝ Marc Jacobs: Pozor, pane návrháři, uletěl vám ptáček!

reklama