Extrém

29. listopadu 2016 16:58

redakce Prima Lajk

BIZÁR! Mladá dívka chce prodat své panenství, aby mohla rodičům koupit dům! Kolik chce za sex peněz?

Osmnáctiletá slečna si připravila pro své rodiče hodně nečekaný dáreček.

Kvůli lásce a oddanosti ke svým rodičům bychom někdy udělali první poslední. A někteří by kvůli nim evidentně prodali i své vlastní panenství. To je případ osmnáctileté Aleexandry, která přišla do jedné z britských ranních show s nečekanou nabídkou. Přišla sem prodat svůj první sex. Proč? Aby mohla koupit dům jejích rodičů, z něhož mají být brzy vystěhováni. A za zbylé peníze by si pak samozřejmě ráda zaplatila vysokoškolské studium.

Svého věnečku si ovšem půvabná dívka velmi cení. Případný zájemce totiž bude muset za sex s ní zaplatit v přepočtu necelých 32 milionů korun! Dívka, která původem pochází z východní Evropy, to pak bere jako zcela běžnou věc a žádné případné útoky okolí či jisté nebezpečí si nechce připustit. Ztrátu panenství zkrátka bude brát jako byznys, jímž navíc údajně vykoná dobrou věc.

Z netradiční ztráty panenství si pak nic nedělá. „Prostě se předtím napiju vína a půjdu do toho,“ říká Aleexandra. Uvidíme, co na její dobrý skutek řeknou rodiče. Něco nám ale říká, že o zvrhlé zájemce nebude být tato dívka nouzi.

Sdílejte článek
Štítky peníze dívka láska sex bizár Východní Evropa prodává panenství

Přečtěte si také