Extrém

18. října 2016 12:19

Tereza Javorová

BIZÁR: Muž rozbil partnerce její vibrátor z tohoto šíleného důvodu! Holky, máte se o svoje dildo bát taky?

Vibrátor se může stát věrným společníkem ženy v osamělých chvílích a parťákem muže, protože ten aspoň ví, že ho partnerka nepodvádí s jiným mužem. Kromě tohoto žárlivého partnera, který své dívce vibrátor rozbil! Proč?

Roboti nás možná jednou ovládnou, ale zatím nám docela dobře slouží. Jedním z nejoblíbenějších robotů, který přináší největší potěšení, je beze sporu vibrátor. Vrnící společník ženy, který jí dokáže alespoň z části nahradit partnera.

Jenže přítelkyně třiatřicetiletého Riche Moora se se svým didlem skamarádila podle svého partnera až moc. "Milovala ho více než mě," postěžoval si muž pro britské noviny. Po sedmi letech se tak partneři začali hádat a krize skončila rozchodem.

Když si však Rich šel po několika dnech vyzvednout své věci, uviděl na stolku ležet svého elektornického nepřítele. Richi se zatmělo před očima. Vibrátor uchopil a vší silou s ním mrštil o zeď. Vrnící přístroj se samozřejmě nenávratně rozbil. Ve vzteku pak muž rozbil i partnerčiny sluneční brýle.

"Vibrátor jsem jí dal jako dárek a stál mě 1000 korun. Netušil jsem, že mě s ním bude podvádět," vyjádřil se rozzlobený muž, kterého však jeho přítelkyně dala k soudu a žárlivec bude nejspíš muset uhradit nové dildo.

Tato dívka vyrábí upomínkové předměty na sex ve tvaru penisu. Líbí se vám? Podívejte se do galerie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také