Extrém

29. srpna 2016 10:48

Tereza Javorová

BIZÁR: Žena porodila vlastní vnouče, i když neměla s nikým sex! Její dcera se tak stala matkou i sestrou zároveň

Naprosto neuvěřitelný příběh, který však dokazuje, že mateřská láska je bezmezná! Tahle žena udělala pro svoji dceru úžasnou věc, které by nikdo jiný nebyl schopný...

Australance Alice Hohenhaus diagnostikovali těžkou leukémii ve věku čtyř let. Podstoupila náročnou léčbu a musela začít brát silné léky, které by nemoc potlačily. Její zdravotní stav byl ale natolik vrtkavý, že jí lékaři v jejích 25 letech oznámili, že možná nikdy nebude moct mít dítě. Jako zázrakem však Alice přece jen otěhotněla. Jenže dítě po pár týdnech potratila.

Zhroucená a nešťastná se přirozeně svěřila nejbližšímu člověku - své matce. Ta neváhala ani chvilku. Udělala by cokoliv, aby své zoufalé dceři pomohla a zajistila jí potomka. Rozhodla se během vteřiny. Nechá se oplodnit a odnosí své dveři dítě - vlastní vnouče.

Z počátku šílený nápad se však podařilo zrealizovat. I když Therese Hohenhaus bylo už 46 let, byla zdravá a nebyl důvod, proč by dítě nemohla odnosit. O devět měsíců později se stal druhý zázrak, tentokrát však s dobrým koncem. Theresa porodila zdravého chlapečka Parkera a její dcera dostala vytoužené dítě. „Po celou dobu těhotenství jsme to brala tak, že nosím své vnouče. Nedělám si na něj přehnané nároky. Chci, aby moje dcera byla šťastná," uvedla obětavá matka, která se nechala uměle oplodnit, takže nemuselo dojít ani k žádnému sexuálnímu styku.

Udělali byste pro svojě dítě to samé, nebo vám toto gesto už přijde za hranou?

♥♥♥

Podívejte se na nejvtipnější grimasy miminek.


Přečtěte si také