Před operací, která ho málem stála život
Autor: facebook Před operací, která ho málem stála život

Blázen! Tento muž utratil za plastické operace miliony. Chce se podobat panence

lenizajicova. Publikováno: 22.05.2014
Dnešní doba si žádá perfektní vzhled. Není tedy divu, že každým rokem počet plastických operací rapidně vzrůstá. A právě po perfektním vzhledu panáčka Kena touží i Rodrigo Alves. Brazilec, který bydlí í v Londýně, ale touží žít v těle panenky.

reklama

Brazilec Rodrigo Alves před deseti lety podstoupil plastiku nosu. Od té doby se na operačním sále objevil 17krát. Přiznává, že je kosmetickými úpravami naprosto posedlý a nehodlá v nich přestat, přestože nedávno na následky pooperační infekce málem zemřel.

Tehdy si nechal do těla aplikovat silikonové implantáty. Bohužel po zákroku vznikly nečekané komplikace způsobené rozsáhlou infekcí. Otoky mu následně bránily v dýchání a Rodrigo byl několik dní v kritickém stavu.

Bohužel ani tato zkušenost mu nezabránila v tom, aby o pár měsíců později ulehl na operační stůl kvůli další plastické operaci. Jeho cíl je jasný: chce vypadat jako atraktivní přítel panenky Barbie – Ken. Přestože ho už spousta lékařů odmítla, vždy se najde někdo, koho  k zákroku přemluví. My můžeme jen doufat, že při příští úpravě mu lékaři k silikonovým implantátům do těla aplikují alespoň pár mozkových buněk.

 

Na názor experta jsme se zeptali primáře Formé Clinic  MUDr. Petra Jana Vaška.
Jak reagujete na tyto pacienty vy, pane doktore?

 

Rovněž jsem měl několik klientů s naprosto nesmyslnými požadavky, jako byl např. jeden klient, který po mně chtěl, abych mu zdeformoval nos, protože se nechtěl podobat svému otci, kterého nenáviděl.

Nezmiňuju se o psychopatických klientech, ani o klientech s vážnými psychiatrickými poruchami, kterých jsem potkal také dost.

Pacient musí mít realistickou představu o výsledku operace. Protože většina estetických operací je elektivní, je na profesionalitě chirurga, aby pacientově požadavku vyhověl, nebo ho odmítnul.

 

Mohlo by vás zajímat:

Valeria Lukyanova je opravdu celá Barbie... je to posedlost?!

Barbie Valeria Lukyanova – Uvnitř FOTO bez líčidel. Budete koukat, jak vypadá

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Panenka Barbie s pytli pod očima? A to není všechno!


reklama