Extrém

5. března 2015 17:17

Lucie Průchová

Bláznivý experiment: Tři muži fingovali těhotenství! Jak na ně reagovalo okolí?

Steve Hanson, Jonny Biggins a Jason Bramley se rozhodli na počest svých manželek, svých maminek a Anny Jarvis, ženy, která založila Den matek, "otěhotnět".

Už po 10 dnech, kdy na sobě měli prakticky nepřetržitě 33 liber (15 kg), tolik totiž vážil jejich těhotenský vak, začali pociťovat silné bolesti zad, nohou a dalších částí těla. Museli přiznat, že zaznamenali i změny své nálady. A přes to, se tito tři muži rozhodli nosit své „dítě“ po dobu jednoho měsíce a dokumentovat své zkušenosti.

Pro Jasona Bramleyho byl tento úkol obtížnější, než pro ostatní tatínky, protože jeho žena a 10 měsíční dítě odjeli pryč. Po prvním víkendu, který strávil o samotě a „těhotný“ Jason řekl, že se mu začalo opravdu stýskat po jeho manželce a synovi a po tom nádherném chaosu, který mu přinášejí do života.

Steve a Jonny to měli trochu jednodušší, protože jejich rodiny byly s nimi. Nicméně, jejich manželky se cítily trochu trapně, když si vyšly mezi lidi a jejich drahé polovičky měli na sobě ty strašné skafandry a producírovali se v nich na veřejnosti.

Teprve po tomto měsíci jim vše došlo. „To, jak se ženy cítí, není jen hormonální nerovnováhou, neměli jsme oteklé kotníky, nezažili žádné krvácení, ale ukázalo nám to, čím naše manželky a matky procházejí. A musíme upřímně říci, že před nimi smekáme.“

Jason Bramley

"Mám pocit, že jsem po rugby zápasu. Mám bolesti v zádech a bolí mě ramena."

Jonny Biggins

"Celé toto utrpení rozhodně není stvořené pro muže."

Steven Hanson

"Je to hloupé, brilantní, padlé na hlavu, nesmyslné… možná bych měl koupit manželce květiny."

Podívejte se, jak se jim ten měsíc žilo:

-lup

Další články pro zábavu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také