Extrém

4. února 2015 12:51

redakce Prima Lajk

Blbá holka z Prahy pozvala lidi na party přes Facebook. Škoda půl mega a tohle je seznam

Nebyli jste o víkendu náhodou na jedné fakt hustý párty v Kunraticích? Jestli ano, tak Policie ČR vás vyzývá, abyste se přihlásili. No nic... Každopádne ta party nedopadla vůbec dobře – hlavně pro rodiče, když se vrátili. Škoda je půl milionu. Co všechno je na seznamu?

Mejdan dotyčná slečna, která se asi musela dost nudit a zároveň vůbec nemyslela (jinak si to prostě nedovedeme vysvětlit), svolala přes Facebook. Sešlo se kolem šedesáti lidí, z nichž znala 3. Zábava se vymkla samozřejmě kontrole.

Posprejovaná fasáda

Zničené omítky v obýváku (asi od míče, ale to se přesně neví)

Posprejovaná koupelna

Posprejovaný nábytek (sprejer se činil vevnitř i zvenčí!)

Zničené omítky a schody od típaných cigaret (a smrdět všechno musí příšerně!)

Práškový hasicí přístroj vyprázdněný v obýváku

Rozbitý křišťálový lustr

a budeme hádat... Kde se kdo ještě vyprázdnil, se na policii neřeší, a jak asi vypadá lednička... nebo ložnice!

"Policie vyzývá účastníky této nepovedené akce, aby se ozvali," uvedl mluvčí policie Jan Daněk pro Novinky.cz "Dále prosí i další svědky, kteří mají informace o party, aby předali své poznatky na lince 158. Celý případ vyšetřují kriminalisté jako trestný čin poškození cizí věci. Závěrem je třeba zmínit, že při pořádání podobných oslav a psaní pozvánek na sociální síť je nutné dbát opatrnosti, koho si zvete do svého obydlí. V případě, že pak na místě dojde k protiprávnímu jednání ze strany těchto účastníků, volejte linku 158,“ upozornil Daněk.

Na party se to dá dost přehnat:

Sdílejte článek