Extrém

14. června 2015 08:57

Petr Cífka

Blíží se do postelí Terminátorky? Sexboti budoucnosti vás uspokojí orálně i verbálně!

Extra luxusní nafukovací panny RealDoll získají umělou inteligenci

Označit RealDoll za nafukovací pannu se může zdát jejím zákazníkům urážlivé. Jedná se o vysoce prémiový výrobek ze silikonu, který je na omak hebký a příjemný skoro jako opravdová pleť. Umělé partnerky jsou zvenku i zevnitř pečlivě vymodelovány (často podle skutečných pornohvězd) a jediná oblast, ve které mají rezervy, je ta obličejová - prý zcela záměrně, aby se nezačaly podobat lidem až příliš.

Kam to může dospět zjistíte např. v povedeném filmu Lars a jeho vážná známost s Ryanem Goslingem v hlavní roli, kde si jeden z výrobků společnosti zahrál. Výroba takové panny na zakázku stojí pět až deset tisíc dolarů, přičemž zákazník si může naspecifikovat úplně všechno. Podle majitelů firmy je ale potřeba zajít ještě dál, abychom za svoje peníze dostali maximum. Proto do hry vstupuje tým Hanson Robotics a projekt Realbotix.

Zní to jako z Terminátora? Možná nebudeme tak daleko od pravdy a první povstání robotů povedou oživlé silikonové pany s obřími ňadry. RealDoll ve spolupráci s Hansonem pracuje na umělé inteligenci, která zvládne reálné pohyby očí a rtů, bude reagovat na podněty a instrukce svého majitele a dokonce zvládne i omezenou konverzaci (přičemž další a další rutiny by se po vzoru Androidu daly updatovat bezdrátově).

Budou panny chytřejší než průměrná blondýna? Budou dokonce chytřejší než majitel? A nebude to stát v cestě jejich základním funkcím? Tolik otázek a bohužel tak málo peněz, než abychom to mohli vyzkoušet na vlastní kůži.


Přečtěte si také