Extrém

1. listopadu 2014 15:50

Táňa Sáblíková

Bojíte se zombie apokalypsy? Zaplaťte si pobyt v protizombiovském bunkru!

Oživlé mrtvoly bývají často náměty různých filmů a také halloweenských kostýmů, existuje ale skupina lidí, která si myslí, že takto dojde k zániku lidstva. A tito lidé proto neváhají zaplatit horentní sumy, aby měli místo v krytu jisté!

Ten, kdo chce mít své místo jisté, a při případné apokalypse, kdy se nás budou chtít zbavit oživlé mrtvoly, přežít, musí šetřit opravdu hodně! Místo v protizombiovském bunkru totiž stojí 146 000 dolarů!

A co všechno v bunkru najdete? Stěny budov mají velmi silné zdi, aby se případná síla několika zombie najednou rozmělnila. Kdo by se bál, že bunkr je synonymum pro malé prostory, ve kterých po nějaké době budete trpět klaustrofobií, tak ten si může přestat dělat starosti – v bunkru je totiž dokonce i tělocvična, navíc se lidé budou moci chodit koukat i ven, na zahrádkách s plotem, který bude pod elektřinou, si budou moci pěstovat ovoce a zeleninu.

A proč to stojí 146 000 dolarů? V ceně je totiž i solární panel, bezpečností kamery nebo zařízení proti nepokojům. Pokud tyto tři věci nechcete, ušetříte přibližně 33 500 dolarů, základní verze totiž stojí něco málo přes 112 000 dolarů.

Zeleninová zahrádka

Ložnice

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také