Extrém

19. října 2014 11:50

Táňa Sáblíková

Bolelo ji břicho, a tak šla k doktorovi. Odešla jako maminka dvojčátek!

V Americe je prostě možné všechno! Mladá žena přišla do nemocnice s tím, že ji bolí břicho, tam se dozvěděla, že rodí! O svém těhotenství ale neměla ani tušení! Po pár hodinách byla matkou dvojčátek – holčiček. Jak to všechno dopadlo?

Shelby Magnani vůbec netušila, že by mohla být těhotná, a tak pro ni bylo překvapením, když pár hodin poté, co vyhledala lékařskou pomoc, porodila dvojčátka. Vzhledem k tomu, že šlo o vícečetné těhotenství, rodila Shelby již v šestém měsíci, navíc císařským řezem. Malá Ava a Anna vážily jen něco přes jeden kilogram.

Američanka se svým snoubencem nejenže nevěděli, že čekají dítě, natož dvě, těhotenství bylo navíc dost komplikované – dvojčata sdílela jednu placentu i stejný plodový vak, což je natolik rizikové, že šance na přežití je jen padesát procent.

„Začalo mě opravdu hodně bolet v levém boku, a tak jsem se vydala k doktorovi. Tam mi řekli, že jsem zřejmě těhotná, řekli mi, že jsem tak v šestém měsíci a že musím na pohotovost. Udělali mi ultrazvuk a řekli mi, že to jsou dvojčata,“ prozradila Shelby.

Obě holčičky samozřejmě musely být umístěny do inkubátorů, ale daří se jim dobře. Rodiče se již těší, až si je převezou domů. Otázkou je, jak rychle zvládnou pořídit výbavičku…

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také