Extrém

15. května 2015 16:17

Lucie Průchová

Bolestivý pohled do historie. Mrkněte na přístroje, které byly vytvořeny, aby zabránily masturbaci!

Bolestivý pohled do historie. Mrkněte na přístroje, které byly vytvořeny, aby zabránily masturbaci!

V průběhu viktoriánské éry byla v Evropě masturbace považována za zdraví škodlivou, a proto se lékaři rozhodli, že se ji budou snažit u mužů potlačit. Tento penisový opasek z kovu sice neomezoval erekci, ale pokud se úd ztopořil, bylo vám to na nic. Dírkami jste si úd mohli maximálně šimrat nití…

Tento vynález vymyslel Frank Orth a byl určen pro pacienty psychiatrické léčebny. Lékaři se totiž domnívali, že masturbace je zlo a může za spoustu duševních problémů.Proto se ji lékaři snažili zcela minimalizovat. Tento přístroj byl vytvořen tak, aby se při výskytu erekce v průběhu noci, penis zchladil studenou vodou. Mokré sny se tak staly opravdu mokrými.

Spermatorrhoea je nemoc, která způsobovala mokré sny. Přestože se o chorobu vůbec nejednalo, všichni se rozhodli mokré sny léčit způsobem, který byl extrémně bolestivý. Pokud se penis ztopořil, přivítaly ho ostré hroty břitev. To je zřejmě důvod, proč se na malbách z viktoriánského období žádný muž nikdy neusmíval.

Raphael Sohn vymyslelv roce 1915 obdobu pásu cudnosti pro muže. jenže v tom byl háček a ne malý. Pokud vám tento pás cudnosti byl nasazen, zřejmě jste ho už nikdy sundali, aniž by penis zůstal plně funkční. Odemknout se dal pouze malým klíčkem. Ten se však často v průběhu odemykání často zlomil, a přístroj tak celý pokazil. Tomu se říká smůla.

Pan Bowen vymyslel v roce 1928 věc, která byla velice jednoduchá, ale děsivě efektivní. Přestože vypadá černý pytel realtivně neškodně, nenechte se mýlit. Přístroj se totiž připíná k ochlupení, pokud se vám začne penis zvětšovat jako nos ulhaného Pinocchia, přístroj automaticky začne vytrhávat chloupky z míst, která jsou zatraceně citlivá.

Francouzi vymysleli přístroj, který vás má zbavit nechtěné erekce a tak i pohledů okolí. Jediný háček je v tom, že přístroj, který vám do vztyčeného údu pouští elektrické proudy, byl extrémně veliký a těžký. Takže když jste se s ním vydali do víru velkoměsta nebo za zábavou, pohledů okolí jste se jen těžko vyvarovali.

Sdílejte článek
Štítky historie Evropa Penis lékař erekce masturbace penis Pinocchio přístroje Viktoriánské období úd

Přečtěte si také