Extrém

9. července 2014 11:15

Táňa Sáblíková

Brazílie v slzách! Fotbalisté dostali nakládačku od Němců! (fotogalerie emocí)

Tak to nikdo rozhodně nečekal! V semifinále mělo jít o vyrovnanou bitvu mezi domácí Brazílií a vicemistry světa Němci.

Po pár minutách prvního poločasu ale slabší povahy začaly být smutné a po dvaceti pěti minutách už slzy nedokázaly zadržet ani silnější povahy. Domácí fotbalisté totiž hráli jako někde na okrese a po prvním poločase prohrávali dost těžko uvěřitelných 0:5!!!

A ani po přestávce se to příliš nezlepšilo, i když německá mašina trochu zvolnila, dokázala přidat ještě dva góly navrch. Navíc Němci neproměnili dalších několik příležitostí, a tak může být vlastně celá Brazílie ráda, že to bylo jen těch sedm fíků, navíc naši západní sousedé se nejspíš i smilovali nad trápením žlutých kanárků a nechali jim v posledních minutách dát čestný gól, i když Manuel Neuer asi štěstím zrovna nezářil.

Tak s kým se asi tak Němci potkají ve finále? Bude to Argentina? Nebo bude v Brazílii čistě evropské finále proti Nizozemí?

V Brazílii se toho ale děje daleko víc...