Extrém

26. února 2015 18:01

Lenka Zajícová

Britka zhubla skoro 80 kg díky českým lékařům. Výsledek však vypadal děsivě.

Jen pro otrlé. Melissa Foreaman zhubla neskutečných 76 kg. Výsledek byl však opravdu hrozný. Místo pevného tělo měla po těle měkké polštáře přebytečné kůže.

Londýn, Velká Británie: Melissa vyrůstala v Kalifornii, kde si zvykla jíst nezdravé jídlo. „Jako dítě jsem skoro nikdy nejedla snídaně. Na oběd jsem pak klidně spořádala dva velké hamburgery a hranolky. Každý den jsem byla schopná zkonzumovat 5000 kalorií,“ popisuje Melissa své stravovací návyky. Když se vrátila do Londýna a porodila v roce 2009 dvojčata, rozhodla se, že s váhou musí něco dělat.

V té době totiž vážila neuvěřitelných 160 kg, a tak podstoupila bypass žaludku v České republice. Během dvou let si jí podařilo zhubnout 76 kilo. Přestože její konfekční velikost byla 40, Melissino tělo připomínalo stoletou stařenu. Na řadu přišla další operace, tentokrát se jednalo o estetický zákrok, který měl Melissu zbavit přebytečné pokožky. Rekonvalescence po zákroku prý byla velice bolestivá. Melissa má prý po těle velké jizvy, ale je konečně šťastná. „Po tolika letech mám tělo, po kterém jsem vždy toužila. Stálo to spoustu bolesti a peněz. Kdybych se mohla vrátit v čase, dala bych si za každý hamburger pořádnou facku,“ řekla Melissa britským médiím.

-Lou

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Londýn Velká Británie lékař hamburger Kalifornie tělo Česko hubnutí jídlo hamburger

Přečtěte si také