Extrém

23. dubna 2015 10:00

redakce Prima Lajk

Bude Top Gear pokračovat? A kdy se dovysílají díly s Clarksonem? Konečně máme jasné odpovědi!

Bude se archivovat, nebo ne?

Kauza Top Gear se řešila horem dolem, takže snad není potřeba připomínat, že Jeremy Clarkson v březnu napadl jednoho z producentů a byl z pořadu promptně odejit. Stanice BBC následně přestala Top Gear vysílat, fanoušci se tedy nedočkali posledních třech dílů 22. série. A zároveň nikdo přesně nevěděl, co bude s Top Gearem dál.

Trocha jistoty nám tak byla dopřána až nyní, zástupkyně BBC Kim Shillinglaw totiž oznámila dvě zásadní věci. Zaprvé se stoprocentně dočkáme neodvysílaných dílů, které ale zřejmě budou kratší, jelikož se nestihly natočit moderátorské debaty ve studiu. Přesná data premiér ještě nejsou známa, určitě ale půjde o druhou polovinu tohoto roku.

Podobné články

Zadruhé pak bylo potvrzeno pokračování Top Gearu, který se ve zbrusu novém formátu vrátí příští rok. BBC tedy vezme slavnou značku a provede její kompletní obrození. Což dozajista vyvolá negativní ohlasy, ale všichni víme, že je důležitá jen jedna věc: Aby Top Gear i nadále přitahoval diváckou pozornost, ať už se bude u televizí remcat nebo ne.

Sdílejte článek

Přečtěte si také