Extrém

10. dubna 2015 16:01

Tereza Javorová

BUĎTE ÚŽASNÍ! 5 nejčastějších chyb, které muži dělají v posteli

Jste si jistý, že jste v posteli ten nejlepší? Tak proč ji tak často bolí hlava nebo na vaši otázku, jestli měla orgasmus, odpovítá vyhýbavě? Nikdo není dokonalý a i muži mohou dělat při sexu chyby, o kterých ani nevědí! Vyvarujte se těchto pěti věcí a pak už jen slastně poslouchejte její vzdychy.

Tohle většinou děláte špatně:

1. Ignorujete předehru a jdete rovnou na věc

Ženy milují být dobývány a sváděny. Pokud se zmůžete alespoň na pomalé svlékání, líbání na krku nebo masáž, tak snadnějíi dosáhne orgasmu a bude se jí to víc líbit.

2. Měníte rytmus, když jí to děláte "tam dole"

Základem je pravidelný pohyb a nepřestávat, když křičí "nepřestávej!". A hlavně ji pak potom nepolíbit.

3. Tlačíte jí na hlavu, když vám to dělá "tam dole"

Jasně, někdy může chytit špatný rytmus a potřebujete ji zkorigovat, aby to dělala rychleji, nebo pomaleji. Stačí ale jemné usměrnění a ne divoce přirážet, aby měla otřes mozku.

4. Držíte se jednoho scénáře, nebo naopak chcete naráz zkusit hodně věcí

Jednou vám na ní něco fungovalo, takže to děláte pořád. Nebo jste se kouknul na divoké porno a chcete s ní zkusit všechno, nejlépe v jeden večer. Ani jedna varianta není správná. Zkuste více naslouchat řeči jejího těla nebo se jí prostě zeptat, co se jí líbí.

5. Necháváte si na sobě ponožky

Je to sice klišé, ale právem. Muž, co je líný si i na sex sundat ponožky, by ani žádný mít neměl. Ženu pohled na nahého muže ve fuseklích vzruší asi tak jako pořad o nakládání zeleniny.

---

Pikoška na závěr: Neptejte se jí, jestli měla orgasmus. Žena se buď bude stydět, že ne a zalže vám, nebo se urazí, že jste to nepoznal. Což byste měl.

SA

Sdílejte článek

Přečtěte si také