Extrém

22. března 2015 14:07

Lenka Zajícová

Česko Slovensko má talent je zpět!

Populární show Česko Slovensko má talent odstartuje již tento podzim. A tvůrci talentové soutěže se rozhodli, že oblíbený formát trošku pozmění. Na co se můžeme těšit?

Dosud k nám z castingových a přímých kol promlouvala moderátorská dvojice Martin Pyco Rausch a Jakub Prachař. Ačkoliv moderátorské duo patřilo k osvědčeným, pátý ročník se bude nést v jiném duchu. Kdo nás bude celou talentovou soutěží provázet, se dozvíte zanedlouho, jedno je ale jisté – tato změna bude stát za to!

Kromě moderátorské pozice nastane i změna v porotcovských křeslech. V minulosti talenty posuzovala a vybírala porota ve složení: zpěvačka Lucie Bílá, kat Jaro Slávik a v ročnících se střídali Jan Kraus, Martin Dejdar a Leoš Mareš. Kdo usedne na porotocovské židle se dozvíte zanedlouho, máte se však opět na co těšit.

Momentálně máte jedinečnou příležitost si Česko Slovensko má talent zažít na vlastní kůži. Pokud si na talentovou show netroufnete, ale znáte talentovaného člověka, který se stydí přihlásit, máte možnost udělat to za něj. Jediné, co je třeba, je vyplnit formlulář a přihlásit sebe nebo svého známého na www.csmatalent.tv. Tak neváhejte a pojďte do toho.


Přečtěte si také