Extrém

29. května 2015 11:01

Lucie Průchová

CHÁPETE TO? Slovenský Ken má za sebou STO DEVADESÁT operací a teď si nechal voperovat křídla!

Muž, který podstoupil obrovské množství operací ve snaze stát se živoucí plastovou figurkou, kterou všichni známe jako protějšek dokonalé panenky Barbie, se nechal opět operovat. Prý potřebuje k životu pár křídel.

Naturalizovaný Američan Justin Jedlica, lépe známý jako Human Ken, je původem ze Slovenska a má už další kosmetickou úpravu v dlouhé řadě zákroků, a to opravdu velice zvláštní. Nechal si udělat „křídla“ na míru pomocí implantátů, aby měl záda jako kulturista. Podle doktora Leifa Rogerse, který operaci prováděl, byla první svého druhu vůbec.

Jakmile dr. Rogers úspěšně vložil implantáty do jeho zad, vymyslel si Ken další zkrášlení. Hned po zotavení začala tedy další operace – odstranění žil z jeho čela. Postup zákroku je však velice nebezpečný a doktor Justina už dříve varoval.

„Měl jsem na čele strašně ošklivé žíly, které mi naběhly pokaždé, když jsem se usmál,“ vysvětluje Ken. „Nazval jsem je ´žíly Julie Roberts´, protože tato slavná herečka je má na svém čele také. Zavolal jsem tady na kliniku, že je chci odstranit.“

„Věděl jsem, že je to vysoce riziková operace, u které jsem mohl i oslepnout, lékaři totiž při zákroku museli zasáhnout i do mých očí, aby tyto žíly vypálili. Ale vše dopadlo dobře a já budu pokračovat dál.“

Muž, který utratil za své „zkrášlování“ více než 150 000 liber, tedy necelých šest milionů korun, totiž prohlašuje, že nepřestane, dokud nebude 100% z plastu.

No co, každý máme nějaké životní cíle!

-lup