Extrém

30. července 2016 09:00

Tereza Javorová

TO CHCEŠ: Při výplatě dostal místo 14 tisíc korun omylem 1 400 000. Během pár hodin je utratil za...

Tohle je výplata snů!

Každý občas snil o tom, že by mu na účet přišla výplata o nulu či dvě delší. Co byste s nečekanými penězi udělali? Takové štěstí měl čtyřiačtyřicetiletý stavař Steve Burke, kterému na účet od jeho zaměstnavatele jednoho dne nepřišlo v přepočtu 14 000 korun, jak očekával, ale 1 400 000! Muž si však svůj nejšťastnější okamžik života nechal pro sebe, firmě chybu nenahlásil a začal peníze okamžitě utrácet.

V tom však bohužel neměl moc štěstí. Během prát hodin prohrál v internetovém sázení 380 000 a tak se rozhodl udělat si radost alespoň hezkým autem. Na úplně nové přece jen neměl a koupil si ojetou Audi A4. Jenže ta se mu hned porouchala. Neštěstí ve svém štěstí šel zapít do baru a užíval si jako Vlk z Wallstreet. Za alkohol, drogy, automay, luxusní hodinky a zlatý řetízek nakonec utratil tolik, že mu zbylo pouhých 480 tisíc korun. Jenže v tu dobu už banka upozornila jeho zaměstanavatele, že něco nesedí a Steve musel s pravdou ven.

Ze šlamastyky nakonec vyvázl velmi dobře. Zbylé peníze sice musel vrátit a odpracovat si veřejně prospěšné práce plus se smířit s podmínkou, ale vzpomínka na nejlepší den jeho života mu zůstane.

Sdílejte článek
Štítky peníze Audi A4 Steve Burke

Přečtěte si také