Extrém

9. června 2017 19:16

redakce Prima Lajk

Chcete velký penis? Tak pozor na těchhle 7 věcí, po nichž vás tahle touha přejde

Ani s dlouhým penisem není život o moc snadnější.

Myslíte si, že je dlouhý penis obrovskou výhrou? Nenechte se mýlit! I velmi obdaření muži musí řešit spousty problémů, které by vás pravděpodobně ani nenapadly. Nemusí mít sice strach, že se jim holky vysmějí, když si stáhnou kalhoty, zato se jim může stát, že si svou chloubu pěkně vymáchají v záchodové míse nebo nenajdou dostatečně velký kondom, který by jim seděl.

Nepatříte mezi ty šťastlivce, kteří se mohou pochlubit skutečně dlouhým penisem? V tom případě se podívejte na následující problémy, s nimiž se vaši obdařenější kolegové musí vypořádávat. A určitě se vám uleví. Alespoň trošku. 1) Pokud máš dlouhý penis, nemůžeš si pohodlně sednout na toaletu, protože není dostatečně hluboká na to, aby sis nevymáchal své přirození přímo v záchodové vodě. 2) Nestačí, když si rozepneš poklopec kvůli čůrání. Musíš si stáhnout celé kalhoty i trenky. 3) Nemůžeš nosit pohodlné kalhoty, tepláky či šortky, aniž by se ti na nich nevytvořila obrovská boule volající po svobodě.

4) Také nemůžeš nosit těsné kalhoty bez toho, aniž by sis musel neustále upravovat svůj penis. 5) Vlastně nemůžeš nosit žádné kalhoty bez toho, aniž by tě pozorovalo několik párů zvědavých očí. 6) Nemůžeš spát na břichu. Tvá ranní erekce by tě nepříjemně budila ze spánku. 7) Nemůžeš dodělat sérii kliků, aniž bys svým penisem nemlátil o zem.

Sdílejte článek
Štítky Penis trapasy

Přečtěte si také