Extrém

13. července 2015 15:23

Tereza Javorová

Chci vypadat hloupě a obrovsky! – říká blondýna s největšími prsy v Austrálii. Daří se jí to

Třiadvacetiletá Sarah Marie Summer má prsa velká tak, že jí dělají problémy při řízení, při tanci, bolí jí z nich záda a shazuje jimi věci kolem sebe. I když je majitelkou největších prsních implantátů v Austrálii, pod nůž chce jít znovu. Prsa se jí totiž nezdají dost velká.

Rodačka ze Sydney šla na první plastickou operaci už v sedmnácti letech. "Z výsledku jsem byla trochu rozpačitá a měla jsem smíšené pocity. Prsa mi stále přišla malá."

Během pěti let tak šla na dvě další, až dosáhla neuvěřitelné velikosti M! Jen pro představu, Velikost C jsou pěkné trojky, D už pořádné čtyřky a M, to už bude velmi vysoké číslo.

Sarah se tak stala majitelkou největší prsních implantátů v Austrálii. "Nekoukala jsem na statistiky. Velká prsa se mi zkrátka líbí," říká blondýnka, která má evidentně "přifouknuté" i rty.

A co vlastně kromě nošení přes tři kila těžká prsa tahle slečna umí? První, co uvádá na pravou míru, je, že není pornohvězda. "Jsem modelka, zpěvačka a mám zkušenosti i ve filmu. Nedávno jsem třeba nadabovala jednu romantickou komedii," svěřuje se Sarah, která více kvůli smlouvě o mlčenlivosti odmítá prozradit.

Její hlavní motivací ale je být známá. Což se jí celkem dobře daří. Má už přes čtvrt milionu fanoušků, ale ne všichni ji uznávají jako umělkyni. "Často čtu urážlivé komentáře, že mám psychické problémy, že jsem ošklivá, že jsem si zničila život a že jsem spojením všeho špatného, co se na tomto světě odehrává."

"Lidé ale nechápou, že já chci vypadat hloupě a obrovsky," říká s úsměvem blondýna.

Lidé se prý při pohledu na ni usmívají. A to jí dělá radost. "Viděli jste například někoho na striptýzu, kdo by se mračil? Všichni se smějí, a to je dobře."

Sarah prý už od mládí samu sebe identifikuje jako "velmi sexuální osobu". Ráda je považována za sexuální objekt a velká prsa tuto image jenom podporují.

I když jí v běžném životě dělají velké problémy, od bolesti zad, přes obtíže s řízením až po shazování věcí kolem sebe nebo neúspěšným hledáním vhodného spodního prádla, Sarah chce prsa ještě větší. "Je to pro mě kreativní rituál. A nyní cítím, že je čas na další krok."


Přečtěte si také