Extrém

16. června 2015 16:47

Lucie Průchová

CHUŤOVKA DNE: Ve fastfoodu se prý dají koupit smažení hlodavci!

Devorise Dixon z Kalifornie tvrdí, že našel ve svém balíčku z populárního řetězce rychlého občerstvení obalovaného hlodavce. Že by proběhla úprava jídelníčku a zařadili několik neobvyklých pochoutek?

Zděšený zákazník tvrdí, že místo obalovaných prsíček našel ve svém balíčku smaženou krysu.

Devorise Dixon si koupil jídlo ve Wilmingtonu v Kalifornii, když otevřel krabičku a spatřil „ocas“, myslel si zprvu, že je to obalené kuřecí prso, i když podivného tvaru. Po ochutnání ale změnil názor.

Devorise nahrál několik obrázků a video na Facebook. K obrázkům napsal: „Když jsem se do toho zakousl všiml jsem si, že to nebylo bílé kuřecí maso a ani chuť to takovou nemělo. Podíval jsem se na to ještě jednou a všiml si, že moje nugetka má opravdu tvar krysy s ocasem.“

„Měl jsem husí kůži po celém těle. Od té doby mě bolí žaludek a cítím se divně. Myslím, že je čas na právníka, fast food je nebezpečný, nejezte ho!“ uveřejnil údajný poškozený.

Mluvčí řetězce řekl: „Ano, víme o tom, stalo se to v USA a bylo zahájeno okamžité vyšetřování, ale nebyl nalezen žádný důkaz na podporu tohoto tvrzení.“

„Bezpečnost potravin je naší nejvyšší prioritou na celém světě a obvinění tohoto druhu je velmi vážné.“

Osobně si myslíme, že to může být jen shoda náhod - můžou to být opravdu prsa, vždyť na jedné z fotografií je pod obalem znatelné světlé maso. A „ocas“ může být kousek kuřecí kůžičky.

Pán se chtěl možná jen zviditelnit, nebo si přijít na nějakou „kačku“ tím, že bude řetězec žalovat.

Máte chuť na něco zvláštního?


Přečtěte si také