Extrém

18. června 2015 11:46

redakce Prima Lajk

Číňané przní českou klasiku! Krteček kamarádí v novém seriálu s pandou a výsledkem je otřesná slátanina!

Krtek a panda to dali dohromady v novém česko-čínském seriálu. Tvůrce krtečka Zdeněk Miler musí rotovat v hrobě.

Proč, šmankote, proč? Tak se musíme ptát při pohledu na první záběry českého Krtka, který vysvětluje čínské pandě, že je z České republiky. V hrozné 3D animaci, která vypadá jak špatná reklama na dětské jogurty.

S milovaným krtkem, který se na televizních obrazovkách ukázal poprvé v roce 1957, nemá tahle slátanina vůbec nic společného. Uvidí ho takhle v 52 dílech stovky milionů Číňanů v tamní státní televizi. Jim se možná bude líbit, protože nepoznali humor a kouzlo krtka od Zdeňka Milera.

Prezident Miloš Zeman jistě září štěstím. Včera viděl na Pražském hradě první díl seriálu spolu s představiteli Čínské lidové republiky. Jistě si vzájemně pochvalovali, jak animák přispěje k budování přátelství českého a čínského lidu a vzpoměli se slzou v oku na podobné utužování vztahů československých a sovětských.

Na celé hrůznosti má podíl i Karolina Milerová, vnučka Zdeňka Milera, která vlastní na krtečka práva. Chápeme, jak omamně musí znít cinkání peněz stovky milionů Číňanů, ale nedalo se to udělat trochu méně brutálně?

Co vznikne křížením krtečka s pandou? Krnda?

Sdílejte článek
Štítky panda krtek Miloš Zeman Čína krteček Číňané

Přečtěte si také