Extrém

20. května 2017 14:42

redakce Prima Lajk

Co o něm prozradí jeho vlasy? Je to egoista, nebo kluk, co vás podrží?

Vlasy o něm leccos prozradí. Je to stálý kluk, který by nikdy nezahnul, nebo showman, který by nejraději měl harém?

Ježek Pokud není voják a přesto má vlasy oholené na pár milimetrů, není to typ, který by se vzhlížel v zrcadle a byl zahleděný do sebe sama. Jedná se o pilného, aktivného a praktického muže. Jedná se o člověka, který přesně ví, co chce. Toho se držte!

PřehazovačkaPokud má na hlavě vlasy inspirované 50. a 60. léty, takové, které jsou teď v módě, kdy má vlasy ještě krátké na culík a zároveň dlouhé, že si je musí přehodit, jedná se o kluka, který si potrpí na klasiku. Výstřelky pro něj nejsou. Jedná se o zodpovědného muže, který se drží konvencí. Tento kluk se podřídí davu.

AfroMá váš milý na hlavě obří kudrny jako Dominik Feri? Tohle je kluk, který miluje společnost, party a zábavu. Jedná se o přirozeného komika, kterému nedělá problém vyčnívat z davu. Tento kluk má v sobě takovou energii, že dokáže strhnout i další lidi.

Nagelované vlasy dozadu Slizký účes toho hodně napoví. Tenhle muž bývá zahleděnější sám do sebe. Není to žádný altruista. Je rád středem pozornosti. Tenhle kluk je koketa.

HolohlavýJsou tady dvě možnosti, proč je dotyčný plešatý. Buďto mu odrůstají vlasy, nebo se jedná o velmi odvážného sportovně založeného kluka, který rád sviští na kole, aniž by ho něco brzdilo. Pravděpodobně bude lysý i na jiných místech.

Neupravené vlasyTento kluk má rád pohodlí. Je rád sám sebou. Nikdy se nebude přetvařovat. Není to typ kluka, který bude hledět na to, zda máte na druhé schůzce jinou sukni. Tento kluk bude spíše hledět na to, jak si rozumíte... To ovšem neznamená, že vám během toho nenakoukne do výstřihu.

Podívejte se na vtipné momentky mužů v obchodech:

Sdílejte článek

Přečtěte si také