Extrém

6. května 2017 16:51

redakce Prima Lajk

Co o vás prozradí tvar vaší tváře?

Co o vás prozradí tvar vaší tváře?

KULATÝ OBLIČEJ Jste vstřícní, laskaví. Přátelství je pro vás na prvním místě. Pro druhé byste se někdy rozkrájeli. A tak se stává, že vaší dobrotu druzí často využívají. Jste často optimisti, kteří si užívají každičký moment svého života.

HRANATÝ OBLIČEJPokud máte obdelníkovovou tvář, jste přemýšliví. Ale i to má své proti. Někdy přemýšlíte příliš. Což vás může zavést do slepé uličky. Zkuste někdy hodit myšlenky za hlavu. Meditace vám pomůže.

KOSOČTVERCOVÁ TVÁŘDržíte se rádi pravidel. Řád je pro vás velmi důležitý. Rádi si plánujete dny. Jste si poté jistě životem a taky sami sebou. Lidi v okolí si pečlivě vybíráte.

SRDCOVÝ OBLIČEJJdete si jasně za vytyčenými sny. Jste dříči. Nikdy nepolevujete. Ale dejte si pozor, abyste nebyli přepracovaní. Mohli byste dosáhnout vyhoření. Nepřepínejte se. Máte k tomu sklony.

OVÁLNÁ TVÁŘTahle tvář je vnímána za dokonalou. Většinou se snažíte říkat to, co by se mělo. Tím ale neprojevujete to, co opravdu cítíte. Nejste ten typ, co by řekl ihned vše bez rozmyšlení. Předem si věci urovnáte v hlavě, než je vyslovíte nahlas.

Sdílejte článek

Přečtěte si také