Extrém

11. července 2016 14:12

redakce Prima Lajk

COŽE?! Hra Pokémon GO zajímá lidi víc než sex! Statistiky ukazují, že...

Popularita nového mobilního fenoménu raketově roste. Pro mnohé je chytání slavných potvor dokonce důležitější, než naše intimní chvilky!

Nová hra Pokémon GO byla oficiálně zpřístupněna teprve před pár dny. Už teď je ale jasné, že se jedná o herní fenomén, který nemá obdoby. Nejen totiž, že je obrázků z chytání Pokémonů v reálném světě plný internet. Popularita, kterou tato značka nabírá, je totiž opravdu neuvěřitelná. Podle údajů z prvních dní je už nyní hra mnohem populárnější než Twitter či dokonce seznamka Tinder, tradiční to místo pro sexuální jednorázovky. Dá se proto s nadsázkou říci, že lovení Pokemonů v ulicích láká momentálně lidi více než sex!

Vyplývá to ale aspoň z posledních statistik stránek SimilarWeb, podle kterých má nyní Pokémon GO daleko více denních návštěvníků než sociální síť Twitter. Už nyní, po pár dnech na trhu, si pak herní aplikaci stáhlo na mobilní systém Android ve Spojených státech dohromady více lidí než zmiňovaný Tinder. Počet hráčů přitom USA stále raketově roste a už nyní má hru ve svém Androidu přes 5% jeho uživatelů. Což je po čtyřech dnech od uvedení parádní výsledek a vzhledem k současné internetové mánii je jasné, že toto číslo ještě poroste. Holt i internetová seznamka a sex jsou nyní na chytání Pikachu a spol. krátcí.

Sdílejte článek
Štítky Pokémon Twitter Sex seznamka Tinder sex Android USA popularita potvora herní Similarweb

Přečtěte si také