Extrém

10. července 2014 08:00

Ondra Těšínský

Čtyři způsoby, jak na festivalu najít (letní) lásku

Muzika spojuje. A tak, nemáš-li holku, koukej nějakou sbalit třeba na letním festivalu. Jak na to?

Sbal kámošku kámošky tvýho kámoše

Na festivalu se často setkávají staří známí, kteří se celý rok neměli čas potkat. No a ti známí tam jsou se svými kamarády, které ty třeba neznáš, a tak je potřeba se trochu sdružit. Metody klasický, jako kdekoli jinde, kde bys ale tuhle krásnou, sympatickou, stejně starou holku normálně nepotkal.

Půjč si pastu/mýdlo/ručník/toaleťák

S hygienou to na festivalech nebývá žádná sláva. Zuby se tam čistí u korýtka a stav toi toiek tu radši rozebírat nebudeme. Ale všechno zlé je k něčemu dobré. Společné čištění zubů, kterému předchází tvé udivené: „Jé, já si zapomněl pastu. Nemohl bych si od tebe trochu půjčit,“ nemusí být špatný začátek. Holce se aspoň podíváš zblízka na zoubek, a později možná i někam jinam. :)

Sbal rozdavačku

Ve festivalovém areálu pořád něco rozdávají. Reklamní předměty všeho druhu na fesťácích většinou rozdávají mladé hezké brigádnice (jinak by si to od nich nikdo nevzal), což je ideální příležitost. Holka se tam nudí a ráda si s tebou pokecá a nechá se pozvat na drink. A když ti ještě coby nosička reklamy dá do ruky krabičku s kondomem – je oslí můstek (že "by se měl teda vyzkoušet") nasnadě.

Výhoda je, že tam pravděpodobně není s přítelem, ale s kamarádkou taky brigádnicí (dvojitá výhoda!), nevýhoda je, že je většinou hodně mladá (a nezkušená, o to však hebčí :)) a taky to, že asi nejsi sám, kdo se ji pokoušel dneska sbalit. Ale zato jsi největší sympaťák (o tom žádná). :)

Slečna ze stánku ti uvaří i doma... Foto: www.rockforpeople.cz

Sbal fanynku

Na fesťáku většinou hraje hodně kapel a nikdo nezná všechny jejich členy. Vydávej se za člena některé z kapel na line-upu, a máš ji. Holky, co jezdí na festivaly, milují muzikanty. Ne proto, že umějí hrát na kytaru, ale proto, že jsou to hvězdy, ke kterým můžou vzhlížet. Takže, i když neumíš zahrát ani Stánky, stále máš šanci. Řekni, že jí složíš love song, a je to doma :)

Tahle slečna má ráda muzikanty... Foto: www.rockforpeople.cz

Takže dej na naše rady a:

Summer lovin' had me a blast, summer lovin' happened so fast!

DJ Bigles

Sdílejte článek

Přečtěte si také