Extrém

6. října 2015 09:30

redakce Prima Lajk

Čtyřnásobný vrah si vyryl do čela 666 a rozřízl si přirození na dvě části. Neuvěříte, proč to udělal!

Ne, nebylo to prapodivná forma pokání. Devětadvacetiletý Američan, který v roce 2013 zabil čtyři lidi, to udělal z náboženských důvodů. Nakonec z toho bylo 27 stehů po tom, co si v cele sám udělal zákrok pomocí břitvy, o ní dozorci nemají ponětí, jak se do vězení dostala…

Muž si zohavil penis, protože se chtěl připodobnit staroegyptskému bohu Apofisovi, který se dokázal převtělit v obrovského hada. Muž, který čeká na to, zda ho odsoudí k smrti, nebo ne, je sebepoškozováním vyhlášený. Před pár měsíci si rozřízl jazyk, opět kvůli tomu, aby připomínal hada, a zdi své cely pomazal krví. Ještě před tím se mu podařilo vyškrábat si do čela satanovo číslo.

Z toho důvodu se nesmí ani holit a je permanentně na samotce. Potíž je v tom, že se u něj stále objevují břitvy, ačkoli by se k němu neměl dostat ani tupý nůž! Vzhledem k tomu, že se v Nebrasce, kde je zavřený, řeší, zda by měl americký stát opět zavést trest smrti, čekání na soud, který by měl rozhodnout, se oddaluje. Podle žalobců se sebepoškozovaním snaží hrát šílence a zároveň ztrapňovat bachaře ve věznici.

Podívejte se na galerii nejděsivějších sériových vrahů:

Sdílejte článek

Přečtěte si také