Zrezlé ruské kolo
Autor: reprofoto vimeo.com Zrezlé ruské kolo

Další havárie jaderné elektrárny na Ukrajině! Jak vypadá ta první po téměř 30 letech?

tanasab. Publikováno: 03.12.2014
V roce 1986 vybuchla jaderná elektrárna Černobyl, dnes 3. 12. 2014 měla prý nehodu Záporožská jaderná elekrárna... Bude se opakovat scénář? O první katastrofě, která zasáhla vlastně celý svět, se nyní točí dokument. A tak režisér Danny Cooke navštívil nedalekou Pripjať s dronem.

reklama

O aktuální nehodě na Ukrajině informoval sám premiér Arsenij Jaceňuk. Prý ale nezná podrobnosti, ministerstvo energetiky ale svolává tiskovou konferenci. Uvidíme tedy, co se na ní dozvíme. Doufejme, že se historie nebude opakovat!

Danny Cooke zatím v letošním roce natočil záběry z města Pripjať nedaleko Černobylu, které opravdu vyrážejí dech! Do světa zatím pustil asi tříminutovou ukázku toho, jak bude ve finále alespoň částečně vypadat jeho šedesátiminutový dokument o této katastrofě. Slova v tomto případě nehrají žádnou roli, raději se podívejte sami, jak to tam nyní vypadá!

 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Pripyat Postcard

Mohlo by vás zajímat:

reklama