Extrém

17. června 2015 14:20

Lenka Zajícová

Další jouda, který je posedlý vzhledem panenky. Tenhle Ken chce být nejkrásnějším mužem planety

Mauricio Galdi (27) chce být stejně dokonalý jako Ken. V cestě za slávou jde doslova přes mrtvoly. Jen pár dnů poté, co zemřel nejslavnější „Ken“ Jižní Ameriky Celso Santebanes na leukémii, chce Mauricio na jeho místo.

Celso byl fajn, já jsem ale nesrovnatelně atraktivnější. Není to vše mojí zásluhou, já na sobě sice tvrdě dřu, ale mám za sebou i pár lékařských zákroků, které mi k dokonalosti zcela jistě pomohly,“ svěřuje se Maurico Galdi, který doufá, že převezme drtivou část fanoušků po Celsovi.

Muž, který od puberty trpěl kvůli svému vzhledu méněcenností, podstoupil v 17 letech první operaci. Následně jich absolvoval tucet, aby se podobal Kenovi. Ani teď však není se svým vzhledem zcela spokojený. „ V Jižní Americe je konkurence opravdu veliká, jen ti nejlepší z nejlepších se stanou slavní,“ řekl muž, který se snaží prosadit jako herec.

Díky koňským dávkám botoxu má Galdi minimální mimiku obličeje, jeho tvář tak může nabídnout pouze jeden výraz. Prosadit se na stříbrném plátně nebude lehké.

Sdílejte článek

Přečtěte si také