Extrém

12. února 2015 08:50

Táňa Sáblíková

Další nestydatá učitelka! Tentokrát šlo o sex po telefonu…

Sexuální skandály učitelek plní stránky nebývalou rychlostí, je to trochu jako současná epidemie chřipky v Česku. Tentokrát to prasklo na čtyřicetiletou učitelku angličtiny.

Ta udržovala sexuální poměr se svojí studentkou! Ano, čtete dobře, byla to dívka, která se již v pubertě přiznala, že ji více přitahují ženy. Stejně jako právě zmiňovanou učitelku Helen Carter. Ta dokonce sebrala odvahu a dívku ve škole ve Wickfordu v Essexu políbila.

Poté jí začala posílat sexuálně podbarvené zprávy a vygradovalo to poslanou fotkou učitelčiných nahých prsou s textem, co přesně by se žačkou ráda dělala, kdyby tam byla. Teenagerka si to ale nenechala pro sebe, a tak se stalo, že učitelka byla zatčena a poslána před soud.

„Oběť vypověděla, že obžalovaná jí posílala opravdu velice popisné zprávy, které oběť označila ze ´sex po telefonu´, který se s ní učitelka snažila provozovat,“ prozradil soudce, který případ rozhodoval. „Obě si posílaly opravdu detailní zprávy s tím, co by každá chtěla momentálně s tou druhou dělat a co by se dělo, kdyby žily spolu.“

Soudce Johnathan Black shledal čtyřicetiletou učitelku Helen Carter vinnou a poslal ji na 12 měsíců za mříže.

Helen Carter, učitelka, která měla sexuální poměr se studentkou - Obrázek 1

Helen Carter, učitelka, která měla sexuální poměr se studentkou - Obrázek 2

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Sex učitelka sex studentka obrázek soudce Česko Essex Helen Carter

Přečtěte si také