Extrém

11. června 2015 16:00

Lenka Zajícová

Dcera si koupila top miniaturních rozměrů. Vtipná reakce její matky vás dostane do kolen!

Je zcela normální, že když s vámi cloumá puberta o zem, vaše světácké názory se výrazně liší od těch, jaké mají vaši rodiče. Tato recenze frustrované matky, která evidentně nesouhlasí s volbou šatníku své šestnáctileté dcery, je však neskutečně vtipná.

Mladá dívka si koupila háčkovaný top přes internetový gigant Amazon. Když dorazil a dívka si ho vyzkoušela, její matku polil pot. Místo toho, aby si stěžovala na internetu, napsala velice vtipnou recenzi, do které zakomponovala i jejich kočku…

„Tento produkt je údajně o něco málo menší než klasická velikost, ale to je hloupost. Produkt je tak malý, že by mi nezakryl ani dvorce jednoho ňadra, natož pak celá prsa mé dcery (a to zdědila prsa po tchyni, tudíž nejsou nijak závratně veliká). Jelikož jsem nemohla na internet umístit snímek své ratolesti, rozhodla jsem se, že modelem bude naše kočka. Jak můžete vidět na snímku, ani kočce nezakryje top všechny cecíky. Doporučuji tedy tento módní doplněk nekupovat ani pro vaše domácí mazlíčky. Možná pro džungaráka, v případě, že není březí, to by mohlo o fous vyjít."

Takto vypadal produkt na modelce:

Realita je však jiná...

Podívejte se v galerii na další módní přešlapy:

Sdílejte článek
Štítky kočka ňadra recenze Amazon.com Internet vtipný

Přečtěte si také