Extrém

26. března 2016 14:39

redakce Prima Lajk

DĚSIVÁ GALERIE: Také používáte deodorant? Může vám způsobit tyto ošklivé popáleniny!

Používání deodorantu je v dnešní době vlastně už povinností, pokud tedy nechcete být ve společnosti za smraďocha. Touha po čistotě si však na vás může vybrat i nečekané následky!

Hodně nepříjemnou situaci musí nyní řešit slavná společnost Old Spice, která je jedním ze zákazníků žalována za to, že mu používání jejich deodorantu způsobilo vážně poleptání pokožky. K tomu přitom většinou dochází hlavně při kontaktu s žíravinou či jinou nebezpečnou chemickou látkou. Američanovi Rodney Colleyovi však k nepříjemné památce, která se klasifikuje coby popálenina, stačilo jen pár stříknutí slavného deodorantu.

Nejedná se navíc o jediný případ a na sociálních sítích se v poslední době objevila spousta stejných děsivých příkladů. Ty ovšem společnost většinou ignorovala. Hlavouni slavné značky se pak obhajují tím, že jde o vedlejší účinek způsobený citlivou reakcí na alkohol, který je přítomen pouze u 0,01 % zákazníků. Hrozivé fotky popálenin, které zaplavují sociální sítě, ovšem nasvědčují něco jiného. Uvidíme, jak se celá kauza vyvrbí. Z následující galerie ovšem zřejmě budete mít husí kůži.


Přečtěte si také