Extrém

25. srpna 2016 12:17

Tereza Javorová

DĚSIVÁ GALERIE: Tihle milenci straší lidi na ulici! Vypadají jako plastové figurky. Jejich naprostá podoba s Barbie a Kenem je děsivá

Fenomén Barbie a Kena je i přes jejich "stáří" pořád aktuální. S panenkami od firmy Mattel jsme si hrály jako děti, ale někteří nebyli schopní vyrůst a v ve světě Barbie zůstali uvězněni dodnes! Třeba tenhle pár, který děsí lidi na ulici.

Modelové Angelique Morgan a Mauricio Galdi tvoří neuvěřitelný pár, který dokáže neuvěřitelné věci. Děsí a fascinují lidi zároveň. Vypadají totiž jako plastové postavičky a člověk na ně zůstane užasne zírat s tím, jestli náhodou neožily panenky z vedlejšího hračkářství.

Bohužel ne. Oba milenci jsou opravdoví lidé, akorát podstupují nesmyslné množství plastických operací, aby vypadali jako jejich vzory Babrie a Ken. A nutno říct, že se jim to opravdu povedlo. I když má Mauricio skoro až ženské rysy a Angelique vypadá jako laciná pornoherečka, svým vzorům se přibližují až děsivě a opravdu působí, že jsou z plastu. O to více překvapivé je, že společně vyrazili na oběd. Babrie a Ken přece reálně nejedí, ne?

Sdílejte článek
Štítky milenec galerie Barbie Mattel Angelique Morgan

Přečtěte si také